Vlastík Korec slavil 40! Gratuloval mu i Gott!

Skvělou párty u příležitosti svých 40. narozenin uspořádal pro gratulanty moderátor Vlastík Korec. Své narozeniny chtěl oslavit již v srpnu, ale to spousta přátel dovolenkovala, tak si Vlasta rozumně počkal na září a udělal dobře. K jeho kulatému výročí mu přišlo popřát více než sto přátel. Jelikož je Vlasta sympaťák a všichni ho mají rádi, přáli mu s úsměvem a srdečně. Osud oslavence je vítání u vchodu, fotografování s každým, žasnutí na skvělým a nápaditým dárkem a vlastně první část večera je vyblokován a co se děje v sále moc neví.


Vlasta Korec, moderátor, herec, ale také automobilový závodník a fotbalista a v neposlední řadě manžel a tatínek dvou dětí vítal své hosty mezi kterými bylo spousta přátel ze showbyznysu – například hokejista Pavel Richter, Bohouš Josef, Jakub Smolík, Zbyněk Style Hrubý, Pavel Kožíšek, Míša Maurerová, Eva Decastelo a řada dalších. Ti v očekávání slavnostního okamžiku se shromáždili u bílého stolu, kam byl obsluhou donesen čtyřpatrový dort se 40 svíčkami, který jako dar a poděkování objednala manželka Magdalena.


„Kdysi jsme byli u pana Baudyše a ten Vlastovi sdělil, že má ve hvězdách napsáno, že je optimista a hepík. Od té doby mu tak i doma říkáme a je to opravdu tak,“ řekla před nakrojením dortu Magda. A když se přiblížil »zlatý řez« objevil se nečekaně Karel Gott a společně s Vlastou dort nakrojili. „Vážení, je pro mě obrovskou poctou, že na mé narozeniny přišel Karel Gott a podívejte se, jak ochotně první kousky dortu roznáší přítomným,“ rozplýval se Vlasta.


Pak již se rozproudila hudební zábava. Senzační rock & rollová kapela hrála ty nejlepší pecky, hosté tancovali, Bohouš Josef zasedl za bicí, Vlasta se ujal mikrofonu a všechny přítomné překvapil jako zpěvák. Jídla a pití bylo dost a prohibice byla všem nad ránem ukradená.

Foto: Orca Agency