Vítězem čtvrté řady VyVolených je Vladko Dobrovodský!

Známe vítěze! Neskutečné se stalo realitou – 5 000 000 korun vyhrává temperamentní Vladko, vítěz i první řady VyVolených! Tři měsíce strávené s účastníky 4. řady reality show VyVolení televize Prima se přehouply ke svému konci, v jehož posledním souboji se střetli dva přátelé. Aniž by chtěl Vladko k někomu navázat bližší vztah, přesto se to stalo. Poté, co z Vily odešla přítelkyně blonďaté Pavlíny, šarmantní Mirka, si právě k sympatické Jihočešce Vladko našel bližší vztah. Několikrát neopomněl říct, že s ní se jistě bude vídat dál i po VyVolených. Ale že se právě oni dva utkají ve finále? Že budou soupeři a soky v tom nejužším boji tváří v tvář?


Drama posledního večera moderovala jako vždy úžasná Tereza Pergnerová a spojku jí dělal Pavel Cejnar před Vilou. Tereza nejdříve šokovala údajem, kolik baterek si vyměnili VyVolení za dobu svého pobytu v portech a že se třeba povedl takový kousek, jako bylo sestavení trampolíny pro Jafara. Pavel Cejnar ohlásil neskutečnou atmosféru před Vilou a hned poté průběžné výsledky na plazmě ve studiu prozradily velmi vyrovnané skóre – 42 a 58 procent!
Tereza se pozdravila s Pavlínou a Vladkem a poslala k nim do Vily neočekávanou návštěvu – Agátu Prachařovou! Jestli však bylo překvapení Pavlíny a Vlada z jejího příchodu velké, nedá se srovnat s atmosférou ve studiu! Po jednom na pódium studia vstupovali bývalí VyVolení jako opravdové hvězdy! Největší aplaus měla bezesporu Mirka v efektním outfitu s kravatou, minimálně stejný pak ale sklidil El Nino se svým hitem Zpověď! „Nesuďte lidi ve Vile!“ vzkázala před jejím začátkem Tereza Pergnerová – a studio ožilo skvělým rappem El Nina. Po Zpovědi zpovídala Tereza VyVolené 4. řady a poděkovala jim za to, že ji respektovali, „protože to jeto největší kouzlo, co se moderátorovi může stát!“


Tereza měla na exVyVolené ve studiu několikero otázek, a protože mezi hosty seděli i VyVolení první řady, odpovídali i oni. Nejvýstižnější a nejdojemnější byla určitě odpověď Petra Zvěřiny, který řekl, že vyhrát by měl Vlado Dobrovodský: „…protože tady vzniká legenda a my jsme u toho. VyVolení – rovná se Vlado Dobrovodský!“ A průběžný výsledek ukázal 64 a 36 procent!


A poté, co z Vily odjeli Pavlína s Vladkem do studia, vešel do Vily Pavel Cejnar a přes televizi si popovídal s Terezkou – například o tom, že před Vilou strávil čekáním na VyVolené více než 1000 minut…


Příchod finalistů do studia byl známkou toho, že se VyVolení opět přiblížili ke svému cíli. První usedla do křesla Pavlína a po videu jejího »best of« studio zaplavilo charisma Vlada – i po jeho výběru toho nejlepšího bylo připomenuto to úplně nejlepší celé čtvrté řady. A poté poslední bleskový výslech, zaměřený především na rekordy a »nej« související s natáčením.


Po krátkých rozhovorech museli Pavlína a Vlado zase do Vily, aby se dozvěděli, že poměrem 73 procent a 27 procent vyhrál čtvrtou řadu Vladko Dobrovodský! A protože poražený musel opustit Vilu, zůstal v ní Vlado úplně sám. A exVyVolení mu – světe div se – úplně všichni výhru přáli. „Vlado nemá soupeře!“ prohlásila Nikol. A přesně to vystihla. Pavlínka zavítala do studia a byla svědkem Vladova emotivního, zhrouceného doznání, když se loučil s Vilou: „…tohle mi celých těch osm let chybělo, protože já jsem si to tehdy opravdu neužil. Bude mi to strašně chybět, protože už to nikdy nebude. Já vám moc děkuju! Sbohem, domove! Sice na tři měsíce, ale…“


A než Vlado vstoupil krokem vítěze do studia, přišel čas rozloučit se s Vilou, s jejím zhasínáním odešla pomalu i čtvrtá řada VyVolených. Na konec už jen »best of« celé čtvrté řady, Vladko ve studiu a slzy, nadšené výkřiky, obětí a emoce všech.

Foto: TV Prima