Vilém Čok oslaví 50 koncertem!

„Velevážení rockeři, máničky, punkové, muzikantské lidušky, příznivci i znalci kumštu rokenrolového! Zvu vás na extra vypečenej koncertní candrbál dne 7. září od 20 hodin do pražského klubu Retro. Ten večer se stanou dvě zásadní věci: v průběhu koncertu se bude křtít mé new CD Živá voda a oslavím pátý gumy,“ řekl nám rocker Vilém Čok.


„Z tohoto praděsivého důvodu, bude tento koncert zhusta obsazen i mými dlouholetými parťáky, kteří mě v mé hudební kariéře obohatili jak umělecky, tak i lidsky. Nejen že budou přítomni, ale budou taktéž na pódiu divoce preludovat.
Ukažme si na ně prstem: Bára Basiková, Kamil Střihavka, Petr Kolář, Jagabab, Martin Pošta, Václav Noid Bárta, Michal Pavlíček. V průběhu večera zazní průřez nejen Živou vodou, ale návštěvníkovo ucho bude též pohlazeno legendárními hity typu Ó hory, Václavákem, Rohypnolkami a jinými laškovně rockovými fláky. Z tohoto důvodu jest nasnadě, že zážitek múzický jistě způsobí zastavení krvotoku návštěvníkova. Pročež se tento bude průběžně odebírat k zásobeným barům na další tekutoústní cvičení, zejména v oblasti srdcovo-jaterní.
Fanoušci vlastnící originál CD Živá voda z něj mohou v tento památný den také uplatnit vloženou slevenku na vstup 1+1, to jest jeden lupen se platí a jdou dva,“ dodal Vilém Čok, který na svém narozeninovém koncertu vystoupí se skupinou Bypass.

Foto: www.vilemcok.com, Supraphon