VIDEO: Lucie Bílá zpívá Jsi můj pán a vy z toho budete mít husí kůži!

Už tuto sobotu 8. listopadu odvysílá televize Nova ve 20.20 hodin nový pořad plný hvězdných hostů a živých pěveckých vystoupení – Chartshow. Během večera zazpívá i Lucie Bílá píseň Jsi můj pán za klavírního doprovodu Petra Maláska.


Z úchvatného vystoupení zpěvačky Lucie Bílé, které diváci odmění potleskem vestoje, budete mít husí kůži! Píseň Jsi můj pán pochází z muzikálu Drákula autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese. V průběhu Chartshow zazpívá i řada dalších hostů, například Karel Gott, Václav Neckář nebo Helena Vondráčková.
Pořad Chartshow vznikl ve spolupráci s televizí Markíza a představí žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů. Moderátorka Adéla Banášová společně s hvězdnými hosty připomene dobu, ve kterých jednotlivé songy bodovaly. „V každém z nás vyvolávají písničky různé vzpomínky, ať už na životní radosti nebo strasti. Společně s diváky budou vzpomínat i hvězdní hosté Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar a Maroš Kramár,“ vysvětluje kreativní producentka projektu Marcela Vošková. Žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů vybíral tým producentů v čele s hudebním expertem Jurajem Čurným, který bude i přímo ve studiu doplňovat moderátorku. „Písničky jsme vybírali podle čtyř základních kritérií. Zda byla píseň hitem v Česku i na Slovensku, zda znamenala pro daného interpreta velký kariérní posun, zda byla úspěšná v žebříčcích prodejnosti a také zda splňuje kritérium tzv. dlouhověkosti, zkrátka jestli je i po letech stále populární,“ říká kreativní producentka.

Podívejte se na Lucie Bílá jak zazpívala píseň Jsi můj pán:

Foto: TV Nova