Vetchý opět na trávníku se Slavojem Houslice

V čele s hercem Ondřejem Vetchým coby kapitánem odstartuje v neděli 17. dubna 2011 novou sezónu mužstvo Slavoj Houslice, které dobře známe z seriálu televize Nova Okresní přebor. Přátelský charitativní zápas se sousedním Slovanem Lochovice bude vlastně střetnutím dvou domácích celků, protože právě v Lochovicích se seriál natáčel.


Na zelený trávník Slavoje Houslice znovu vyběhne v neděli 17. dubna vítěz TýTý v 2010 v kategorii Herec Ondřej Vetchý, tentokrát jako skutečný kapitán fotbalového mužstva. Tuto roli si už důkladně vyzkoušel při natáčení úspěšného seriálu televize Nova Okresní přebor, v němž si zahrál kapitána a trenéra týmu v jedné osobě Jirku Luňáka.
Slavnostní výkop je plánován na 14. hodinu a tým Slavoje Houslice k němu nastoupí v nejsilnější možné sestavě. Kromě seriálového kapitána nastoupí i řada dalších osobností ze seriálu, například David Novotný, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jakub Kohák a další. Pro věrné fanoušky je toho ale připraveno mnohem víc. Těsně před zápasem proběhne autogramiáda týmu a o přestávce se uskuteční losování vstupenek o ceny – PR předměty Slavoje Houslice. Fanoušci televizního i skutečného fotbalu okresního formátu se tudíž mohou těšit na podepsaná trika Luňák, Kužel, Phun Din Dung, kšiltovku, plakát a půllitr. Výtěžek ze zakoupených vstupenek bude věnován na podporu žákovských družstev TJ Slovan Lochovice.

Soupiska hráčů Slavoj Houslice
Ondřej Vetchý
David Novotný
Leoš Noha
Pavel Nečas
Ladislav Hampl
Martin Bao Doan Gia
Jakub Kohák
Petr Růžička
Jiří Petříš
Míla Štróbl
Lukáš Jambor
Karel Wiencek
Jarmil Škvrňa
Lukáš Langmajer
Karel Čech

Nehrající hosté
Václav Kopta
Jan Prušinovský

Foto: TV Nova