Vendulka Křížová oslavila narozeniny na dámské jízdě!

Herečka Vendulka Křížová na své letošní devětatřicáté narozeniny asi jen tak nezapomene. Nejen, že po delší době strávila pár dní bez dětí, ale narozeniny oslavila v Řecku na dámské jízdě se svými hereckými kolegyněmi ze seriálu Cesty domů Pavlou Vitázkovou, Mílou Šplechtovou, Jitkou Smutnou, Ivou Kubelkovou a Kamilou Špráchalovou.


O den později slavila narozeniny i majitelka cestovní kanceláře Iríny Tours Sotira Korecká Margaritopulu, která herečky pozvala a v Řecku se o ně starala a navíc jí zná půl městečka, oslava trvala dva dny. Herečky si nejdříve šly zatančit na řecký večer, kde se Vendulka Křížová projevila jako zdatná tanečnice. Oslava pokračovala druhý den v typické řecké rodinné restauraci a završil ji úžasně nazdobený a skvěle chutnající dort.


„Tím, že mám narozeniny v létě, občas je slavím na cestách, ale takovou oslavu jsem ještě nezažila. Budu vzpomínat nejen na ni, ale na celou naší řeckou dámskou jízdu. Přesto že každá z nás, co jsme tu byly, jsme povahou, založením i způsobem života úplně jiné, nádherně jsme si rozuměly. Možná bychom k takovému souznění došly i na Šumavě, ale řecká atmosféra všechno mnohem víc umocnila. Od začátku až do konce mě tu každá chvíle v tom nejlepším slova smyslu šokovala. Že jsem mohla něco takového zažít, beru jako obrovský dar. A každou minutu si budu pamatovat, mám je uložené tady a tady,“ řekla Vendulka a ukázala si na hlavu a srdce.

Foto: CK Iríny Tours