Václav Kopta: Spoléhám na svůj přirozený intelekt

Dnešní díl soutěžní show Máme rádi Česko proti sobě opět nastoupí dva týmy složené ze známých osobností. Tým Jakuba Prachaře: Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová. Tým Martina Dejdara: Jan Onder, Lucie Benešová, Václav Kopta. Co na sebe prozradil herec Václav Kopta?


Chystal jste se na dnešek?
Ne, protože to se nevyplácí. Protože pak bych si zrovna vybral okruh otázek, který mi není blízký. Já spoléhám na svůj přirozený intelekt. A v téhle soutěži si i myslím, že budu víc platnej se svým smyslem pro humor, než co se týká vědomostí, tak bych to viděl.

Co ve škole, co vám šlo?
Komunikace s učitelkama, to bylo vždycky na jedničku! Byl jsem milý, sympatický, leč věčně nepřipravený tupec!

…uměl jste i okecat, co jste neuměl?
Ano. Ale takovým milým způsobem, ne že bych je zesměšňoval nebo je chtěl přechytračit – to zkušený pedagog stejně pozná. Spíš jsem si ověřil, že funguje se na ty lidi usmát než to zkoušet po zlým – to nikam nevede…

Jste soutěživý typ?
Myslím si o sobě, že nejsem, ale jakmile se ocitnu v jakýkoli soutěži, tak se to ve mně probudí – já pak využiju všech prostředků k vítězství?

Nechal byste se strhnout k nějaké větší třeba slovní přestřelce?
Myslím, že ano! Tak i od toho jsem tady, ne? Přece nebudu mít poker face, to by nikdo neocenil! Já se už na to opravdu těším!

Foto: TV Prima