V ateliérech Ordinace už je opět hodně živo, natáčení nové éry seriálu je v plném proudu!

Fanoušci nejúspěšnějšího českého seriálu všech dob Ordinace v růžové zahradě 2 už napjatě očekávají premiéru úplně nových dílů na Voyo. Tvůrci seriálu je nyní mohou uklidit ubezpečením, že v hostivařských ateliérech i na atraktivních venkovních lokacích se každý den od rána do večera natáčí, že nikdo nezahálí a před kamerami se střídá jeden herec za druhým. Na koho se tedy diváci mohou těšit?

„To, čemu jsem jako kreativní producentka zpočátku úplně nevěřila, se nakonec stalo skutečností, a tak ráda potvrzuji to, že s výjimkou Martiny Randové, která odešla hrát do Ulice, se v nové éře Ordinace na Voyo objeví kompletní herecké obsazení, jež diváci posledních sezon tolik milují. Mohou se tedy těšit například na Petra Rychlého jako Čestmíra Mázla, Zlatu Adamovskou a Petra Štěpánka jako manžele Valšíkovy, Ivanu Jirešovou jako barmanku Lucii a na Mariku Šoposkou jako oblíbenou Bibi. A samozřejmě i na všechny ostatní! Kromě starých dobrých hrdinů pak do děje vstoupí i další postavy, z nichž tu nejvýraznější hraje velmi talentovaná Sarah Haváčová, divákům Novy dobře známá ze seriálu Profesor T. Shodou okolností se Sarah tak již podruhé objeví ve stejném seriálu jako Pavel Řezníček,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka Ordinace.

A jaký byl první natáčecí den pro tuto novou posilu Ordinace Sarah Haváčovou? „Vstoupit do tak dlouho natáčeného a zaběhnutého seriálu, jakým Ordinace je, není jednoduché asi pro nikoho. Nebudu tvrdit, že jsem před první klapkou nebyla nervózní a bez trémy. Ta ale po pár prvních obrazech, které jsem natočila, zmizela a já se začala cítit naprosto komfortně. Důvod? Trpělivost režiséra Kryštofa Hanzlíka i celého štábu, vřelé přijetí ze strany všech hereckých kolegů a všeobecná pohoda, která v Hostivaři panuje,“ odpovídá Sarah.

I když se Sarah společnou scénu zatím neměla, svou dějovou linku pilně točí i nezpochybnitelná herecká jistota seriálu Ivana Jirešová, která v Ordinace účinkuje od jejích úplných začátků. „I když s Lucií žiju v baru U Čerta už šestnáct let, na první klapku nových dílů Ordinace jsem se těšila jak malé dítě na Ježíška. Jiné herecké práce mám v posledních týdnech až až, ale být v Ordinaci je pro mě za odměnu, vždyť se pro mě za tu dobu stala druhým domovem! Doufám, že diváci budou z výsledku nadšeni stejně jako my herci z natáčení,“ láká Ivana.

Na závěr zbývá právě jim, věrným fanouškům Ordinace, připojit ujištění – nová éra Ordinace v růžové zahradě se na Voyo začne psát opravdu již brzy! Aby si čekání zkrátili, mohou se na voyo.cz znovu podívat na všechny dosavadní díly milovaného seriálu.

Foto: TV Nova