Tereza Fajksová v sobě probudila vášeň pro basketbal!

Jediná česká vítězka mezinárodní soutěže krásy Miss Earth Tereza Fajksová v sobě nezapře náklonnost ke sportu. Za svou velkou neřest považuje spořádané tabulky čokolád, které na ní ovšem nejsou vůbec patrné. Může za to její láska k míčovým hrám, kterým se aktivně věnuje již od útlého věku. Proto nelenila a rozhodla se natočit video a zapojit se tak do projektu Mattoni Kancl Challenge, který má za cíl zvýšit povědomí o této skvělé hře.


Tereza již ve svých pěti letech propadla kouzlu míče a volejbalové sítě. Ve své sportovní kariéře to dotáhla až na trojnásobnou juniorskou mistryni, kvůli zranění ale profesionální dráhy zanechala. Díky svému příteli Lubošovi Gregorovi, hráči basketu, se začala více zajímat právě o tento sport. „Podporujeme se ve všem, co děláme. Často chodím na jeho zápasy a ještě častěji si vezmeme do ruky míč a jdeme si za dům zahrát. Musím ale přiznat, že raději hraji proti němu než s ním. Umí mě totiž pořádně kritizovat,“ smála se kráska. „Je velká škoda, že u nás každý sleduje pouze fotbal a hokej. Vždyť je tolik báječných sportovních aktivit, které se dají provozovat kdekoliv,“ dodala Tereza.
Mattoni Národní basketbalová liga vrcholí a vy můžete být při tom. U příležitosti blížícího se finále spustila minerální voda Mattoni soutěž Kancl Challenge, která nabízí jedinečnou možnost vyhrát báječné ceny. Do on-line soutěže se může zapojit každý! Stačí jen vyzvat kolegu, kolegyni nebo šéfa a svými sportovními výkony se pochlubit na stránkách soutěže www.lovemysport.cz. Pořiďte fotku nebo natočte video se svým basketbalovým výkonem a vložte je ke svému profilu. Autoři nejúspěšnějších příspěvků se mohou těšit například na minerálku Mattoni na rok zdarma nebo na exkluzivní VIP teambuilding, který proběhne při finálovém utkání NBL. Objevte v sobě vášeň pro basketbal!

Foto: Mattoni Kancl Challenge