Tereza Chlebovská: Odmalička jsem chtěla být miss a vycpávala si podprsenku!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show novou Českou miss Terezu Chlebovskou. Moderátora zajímalo, jaké disciplíny musela v rámci soutěže dělat. „Tančila jsem například s Karlem Gottem, dále jsme se představovaly, předváděly promenádu v plavkách, v medailonku jsem v Thajsku pletla květiny… Potom byla promenáda ve večerních šatech a tančily jsme valčík a pak tam byly rozhovory s porotou…“ vysvětlila Tereza.


„Vy jste šla za tím koncepčně, že chcete být miss?“ ptal se moderátor. „Já jsem chtěla být odmalička miss, hrála jsem si na modelku, vycpávala jsem si podprsenku ponožkama,“ prozradila Tereza. „To dělají některý ženský i v dospělosti,“ komentoval to moderátor.


A prozradil, že Tereze připravil nějaké disciplíny, když si je při soutěži neužila. „Už jste někdy žehlila? Tak tady máte košili a můžete ji vyžehlit. Už jste někdy žehlila?“ vyptával se moderátor. „Jak vás to baví?“ zajímal se za smíchu publika Kraus. „No, že by mě to naplňovalo, to ne,“ odpověděla. Když chtěl moderátor uvázat kravatu – jako další disciplínu –, krásná misska přiznala předem, že kravatu uvázat neumí.


Tereza vyprávěla, že studuje na univerzitě a že má například předmět výchova ke zdraví. „Co se nesmí jíst?“ ptal se moderátor. „Třeba mnoho tučného jídla není zdravé,“ vysvětlila Tereza. „Jím zdravě, ale třeba čokoládu si ráda dopřeju. Když jsem byla na soutěži, snědla jsem třeba najednou tři čokolády,“ přiznala Tereza Chlebovská.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Nina Divíšková, kapela Charlie Straight a nová Česká miss Tereza Chlebovská. Proč by Nina Divíšková fackovala Jana Krause? Jak se řeší konflikty v kapele Charlie Straight? A v čem se v České Miss nesoutěží? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. dubna ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková