Televizní finále Ordinace se koná již příští čtvrtek! Poslední VIP hostem seriálu bude tento týden šéfkuchař Přemek Forejt

Tak my už jdeme do finále a za všechno vážně dík, chtělo by se zpívat spolu se známou písničkou. To nás ovšem čeká až za týden, konkrétně 10. června od 20.20 hodin. Ještě před ním, tento čtvrtek ve stejnou dobou, dostanou diváci Novy další seriálový dárek. Sám sebe si v Ordinaci zahraje Přemek Forejt, populární šéfkuchař a porotce MasterChef Česko.

Vojta a Marek (Ivan Lupták a Štěpán Benoni) se v baru U Čerta, jemuž se už delší dobu snaží šéfovat, dostanou do dalších komických nesnází. A do kuchařské zbroje není povolán nikdo jiný než rovnou ten nejlepší. Šéfkuchař Přemek Forejt! Asi netřeba připomínat, že ho diváci Novy moc dobře znají – jako porotce oblíbené kuchařské show MasterChef Česko.

„Přišel jsem se podívat z vedlejšího studia, kde se natáčí MasterChef, zaklepal jsem, hezky pozdravil a zeptal se, jak se tu mají. Dali mi do ruky nějaký papír, poslali mě do maskérny a tak jsem tady. Hraju v Ordinaci!“ žertuje Přemek.

Vzápětí ovšem uvádí věci na pravou míru. „Původně jsem si myslel, že budu hrát nějakého grázla. V předposledním dílu se ale objevím sám za sebe, takže jsem si svůj herecký sen splnil zatím jen napůl. Jsem za tu příležitost moc rád, na seriálech mě nejvíc baví množství zápletek a možná se tak dostanu k filmu,“ stále jen napůl vážně mluví Přemek, jehož nejoblíbenější postavou Ordinace je Čestmír Mázl (Petr Rychlý).

Jak Přemek Forejt uspěje před kamerou jako herec, zjistí diváci již zítra, ve čtvrtek od 20.20 hodin na TV Nova nebo už nyní na Voyo. Kromě něj se mohou samozřejmě těšit na všechny své oblíbence, napínavá dramata i velké city.

Foto: TV Nova