Taťána Gregor Brzobohatá bude číst z bestselleru Bez jablka

O vztazích a stereotypech současných třicátníků pojednává bestseller Bez jablka. Autorské čtení a autogramiáda proběhnou v pondělí 28. srpna 2017 od 16 hodin v Nákupní Galerii Myslbek, za účasti patronky knihy Taťány Gregor Brzobohaté. Nákupem knihy čtenáři podpoří její nadaci Krása pomoci, která pomáhá seniorům žít důstojný život. NG Myslbek tak pokračuje v úspěšných charitativních akcích, jako byly Dobro+Ty či Vánoční balení dárků pro Konto Bariéry.

tatana

Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá (dříve Kuchařová) pokřtí v Nákupní Galerii Myslbek knihu Bez jablka, která bourá stereotypy mezi muži a ženami. Autoři Michelle Losekoot a Miloš Říha, kteří stojí za stejnojmenným blogem, berou svoji prvotinu jako vztahovou bibli. Čtenář v ní však nenajde rozhřešení, ale spíše útěchu nad tím, že ostatní mají ve vztahu podobné starosti.

Knihu doplňují ilustrace Barbory Balgové, která také spolupracovala na designu triček české prodejny Zoot. Ty jsou stejně jako prodej knih součástí charitativní akce pro nadaci Krása pomoci. Nadace Taťány Gregor Brzobohaté vznikla roku 2008 a svou pozornost zaměřuje především na problematiku seniorů. Od svého založení podpořila projekty, které pomáhají seniorům žít důstojný život v domácím prostředí s profesionální péčí.

TATANA_fbpost_zs

Tato akce je první ze série dlouhodobé spolupráce Nákupní Galerie Myslbek s Taťánou Gregor Brzobohatou,“ upřesňuje Helena Ševčíková, marketingová manažerka NG Myslbek. „Její účast na autorském čtení a autogramiádě knihy Bez jablka je spjata nejen s činností nadace Krása pomoci, ale také s charitativními aktivitami Nákupní Galerie Myslbek.“

Kniha Bez jablka čerpá z krátkých článků, které autoři již přes rok píší na blog Bezjablka.cz. Jsou ironickým obrazem světa, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí mluvit otevřeně o svých pohledech na milostné vztahy a život. Ke koupení a tím i přispění na Krásu pomoci, bude kniha v NG Myslbek v pondělí 28. srpna již od 10 hodin, stejně jako trička s ilustracemi ze jmenované knihy. Autorské čtení za přítomnosti Taťány Gregor Brzobohaté proběhne od 16 hodin.

Foto: Nákupní Galerie Myslbek