Tanja: Ráda bych si zaletěla do Peru a vyšlápla na Machu Picchu

Ostravské zpěvačce Tanji se v posledních letech daří na co sáhne. Úspěšně koncertuje nejen s Citronem, ale i se svou novou kapelou, vydala CD EP Jsem posedlá… vyšel ji raritní vinylový singl Nebezpečná hra. Mimo koncertování v současnosti nahrává nové album… A šťastná je i v soukromí.

2016 Švýcarsko 1 047

„S partnerem Karlem Mališem, který je sportovním fyzioterapeutem u prvoligového hokejového klubu ve Švýcarsku – EHC Biel-Bienne – žijeme v krásném městě Bielu, které je vzdálené od Ostravy 1200 kilometrů. Trošku dálka to je, ale když se mi podaří cestu naplánovat, tak se těch skoro dvanáct hodin cesty dá vydržet. Většinou létám, ale ráda jezdím autem, je to pro mě určitý druh relaxace – do doby, než přejedu hranice do České republiky. Přiznám se, že dálnice mimo Švýcarska, jsou všude docela přetížené a člověk musí takzvaně »podržet nervy« a s komplikacemi prostě počítat. O naší D1 se ale nechci vůbec vyjadřovat,“ rozpovídala se Tanja o svém soukromí ve velkém rozhovoru, který přinese zítra deník Haló noviny.

2017 Tanja 110635 Foto MG Music

Kde a jak stráví populární zpěvačka prázdniny? Bude mít čas mimo koncertování a nahrávání nové desky i na dovolenou? „V současnosti jezdíme každý týden na koncerty a mezi tím se chystáme na další projekt Bohemian Metal Rhapsody, který poprvé předvedeme na Masters of Rock ve Vizovicích. Je to metalová opera, ve které nás bude doprovázet i violoncellový kvartet Arrhythmia a moravský dětský sbor Pop Academy. Zpívat budou Lucie Bílá, Kamil Střihavka, Honza Toužimský, David Spilka, zpěvačka Žanti a dětský sbor. Pak nás čeká stěhování, cestování do a ze Švýcarska, natáčení nového CD a tak dále. Prostě se určitě nudit nebudu.

IMG_0098

Jak by vůbec měla vypadat dovolená Tanjiných snů? „V podstatě jsem nikdy nebyla dovolenkový typ, ale líbilo se mi v Chorvatsku pod stanem i v Saint Tropez. Jinak dovolené jsem v poslední době trávila jak v Řecku, kde jsem i bydlela, protože tam partner pracoval, a to jsem skoro rok seděla u moře, pak v kouzelném lázeňském městě v Německu – Bad Pyrmontu – a teď jezdím do Bielu ve Švýcarsku a léto trávím u jezera. Všude na těchto místech by spoustu lidí chtělo trávit dovolenou a já jsem tam žila a žiji, tak nemám ani co dále vymýšlet… Co se týká dovolených a cestování, tak mám ještě jedno přání – vzhledem k tomu, že dcera Nikola zatím žije a studuje v Brazílii, tak bych se tam ráda podívala a také zaletěla do Peru a vyšlápla si na Machu Picchu,“ přiznává přiznává Tanja v Haló novinách. A pro všechny příznivce připravila nejen šňůru koncertů s Citronem i se svou novou doprovodnou kapelou, ale i dvě nové desky – EP CD Jsem posedlá a raritní vinylový singl Nebezpečná hra.

Velký rozhovor s Tanjou vyjde v deníku Haló noviny již zítra, v sobotu 22. července.

 

Takto to umí rozbalit Tanja s Citronem za zády:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=MMVxQm8FsPQ

 

Raritní vinylový singl Tanjsi si můžete pořídit i se slevou zde:

 

 http://www.gastro-expres.cz/vinylove-desky/

 SP Robert N. Tanja 2017

Poslechněte si ukázku z vinylového singlu Tanje zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=T0wAUEpKB6Q

 55a0d075

Foto: Citron, archiv Tanji