Tango Anny Polívkové a Michala Kurtiše zaujalo i ve světě

V rámci mezinárodní kreativní konference pořádané stanicí BBC a věnované pořadu Dancing with the Stars, čili StarDance, byl vůbec poprvé vybrán mezi nejlepší světové tance roku i jeden z české verze soutěže. Tango herečky Anny Polívkové a tanečníka Michala Kurtiše s názvem Be Italian jednoznačně zvítězilo u světoznámého porotce americké a britské verze formátu Lena Goodmana.


Pořad StarDance vyráběný Českou televizí se mezi nejlepší verze tohoto formátu z celého světa dostal díky skvěle zvládnutému tangu Anny Polívkové a Michala Kurtiše, které předvedli během muzikálového večera. „Tango jsme si spolu opravdu užili a dali jsme do něj maximum. Je to pro nás zadostiučinění a máme opravdu velkou radost. Jsem rád i za to, že jsme ukázali, že česká soutěž StarDance je na světové úrovni,“ reagoval na dobrou zprávuMichal Kurtiš. Jeho tanec s Annou Polívkovou při tom ocenil jeden z vůbec nejpřísnějších porotců soutěže Len Goodman.


„Len udělil našemu tanci nejvyšší hodnocení ze všech, tudíž jsme se mohli radovat z vítězství. Ocenil především ohromnou energii tanečního páru i jejich muzikálové provedení tanga, tak jak si ho představuje. Připomínám, že Len patří, stejně jako u nás Zdeněk Chlopčík, k těm přísnějším porotcům, a proto si jeho vysoké známky i pozitivního hodnocení velice vážíme,“ doplnil vedoucí dramaturg zábavy České televize Jan Bors. Šestou řadu soutěže StarDance Česká televize odvysílala na podzim loňského roku.

Foto: Česká televize