SuperStar Sabina Křováková si hrála na Jennifer Lawrence

Hvězda Jennifer Lawrence udivuje na premiérách filmového hitu Hunger Games: Vražedná pomsta svými odvážnými šaty. Na české premiéře Hunger Games v obřím kině Imax ji zastoupila poslední SuperStar Sabina Křováková. Do kina Imax dorazila v extravagantních šatech a s hodně divokým líčením a účesem. Aby se americké krásce co nejvíce přiblížila, neváhala dokonce napínat luk stejně jako Jennifer Lawrence na filmovém plakátu.


S hitem Hunger Games má Sabina hodně společného. Základem filmu je krutá televizní show, kde vybraní chlapci a dívky bojují na život a na smrt do doby, než zůstane poslední z nich. Podobně jako Sabina, která musela svým zpěvem »vyvraždit« všechny protivníky, než se stala vítězkou SuperStar.


Jedním z nich byl i Jaro Šmejkal, jehož vyřazení ze soutěže letos na jaře Ewa Farna obrečela v přímém přenosu. I on dorazil na premiéru v předepsaném extravagantním dress code, v divokém fialovém obleku, s nabarvenými vlasy. Díky filmovému líčení byla k nepoznání Nikol Moravcová v šatech připravených přímo podle filmu.


Na film se hodně těšil Ben Cristovao a přiznal, že on sám je fanouškem série. Do kina Imax přišel, i když se necítí stoprocentně fit a má na několik dní dokonce nařízený hlasový klid. „Hunger Games je pro mě super koncept, před deseti lety jsem viděl asijský film Battle Royal, který byl pravděpodobně předlohou a od té doby jsem doufal ve film s podobným tématem. Na pokračování se těším!“ přiznal Ben, hned jak odložil luk.
S modelkami, které tvořily filmovou atmosféru, se pak vyfotily i herečky Jitka Ježková a Klára Jandová. Extravagantní modely pro premiéru hitu Hunger Games: Vražedná pomsta připravila módní návrhářka Libka Safr, jejíž služby využívá i lucemburská princezna Tess de Luxemburg.

Foto: Imax