Šokující přiznává slovenské zpěvačky Tiny: Neměla jsem co jíst!

Jan Kraus představil ve své televizní show slovenskou zpěvačku a moderátorku Tinu, se kterou se viděl naposledy před pěti šesti lety, „…když vy jste tehdy začínala, já začínal končit…“ podotkl s nadsázkou. Jana Krause zajímalo, jaké bylo pro Tinu moderování SuperStar, kterou nedávno uváděla. „Na konci toho projektu to bylo dobré…“ přiznala Tina. „Vy pocházíte z Prešova…“ zajímal se Jan Kraus. „Narodila jsem se v Košicích,“ upřesnila Tina.


„Odmalička jsem chtěla hrát…“ prozradila a popsala historku, jak začala její kariéra: „Ocitla jsem se poněkud společensky unavená ve čtyři hodiny ráno na ulici a nějaký člověk ke mně přistoupil, jestli nechci začít zpívat. Já jsem si totiž v té opilosti zpívala a on si asi řekl, že by to nemuselo být tak špatné, a pozval mě pak do studia,“ popsala začátek své dráhy. „Byla to hrozně dlouhá cesta, prošla jsem si i tím, že jsem neměla co jíst, ale nakonec jsem na Slovensku vyhrála stříbrného Slavíka,“ vyprávěla Tina.
„Jste rozervaná umělkyně?“ zajímalo moderátora. „Mám fáze. Teď jsem neuspořádaná,“ přiznala zpěvačka. „Nerozeznávám dny v týdnu, chodím spát v devět ráno. Tvořím. Píšu texty. Píšu písničku třeba v šest ráno, když to na mě přijde…“ vysvětlila a dodala, že druhý den bude dokončovat svou nejnovější desku. Jana Krause zajímalo, kde nejdále Tina vystupovala. „Nejdále v Namibii,“ překvapila zpěvačka. A Jana Krause zajímalo i to, koho má Tina v Česku ráda po hudební stránce. „Mně se hrozně líbí Matěj Ruppert a máte tu také dobrou kapelu Gulo čar,“ prozradila.


„Můj soukromý život je částečně uspořádaný, a trochu ne. Můj přítel hraje fotbal v Itálii a žije tam,“ vyprávěla o svém soukromém životě. „Předtím jsem chodila s basketbalistou a byl tam také jeden raper,“ popsala moderátorovi. „Máte pocit, že dnes, když se všechno stahuje z internetu, máte šanci se uživit zpěvem?“ chtěl vědět moderátor. „Věřím, že mám,“ odpověděla Tina. „No jo, když tak tam je ten přítel fotbalista. Hlavně aby nespadl do »céčka«,“ podotkl sarkasticky Jan Kraus. „Jak vypadá můj partner? Mně se moc líbí chlapi, kteří mají hodně krátké vlasy nebo nemají žádné vlasy,“ prozradila Tina. „Když už tam partner na té hlavě něco má, tak musí mít čepici, aby ten hnus zakryl?“ rozesmál moderátor diváky. „Ano, je lepší, když muž na té hlavě moc nemá. Třeba konkrétně vás obdivuji a nechala jsem vám proto speciální poděkování na bookletu svého nového alba,“ přiznala Tina moderátorovi.
Do dvanáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: slovenská zpěvačka a moderátorka Tina, herec Vladimír Kratina a moderátor, tiskový mluvčí The Tap Tap Orchestra Ladislav Angelovič. Tina zavzpomínala, jak začala její kariéra, kde nejdále vystupovala, koho má ráda v Česku po hudební stránce, a také prozradila něco málo ze svého soukromí. Vladimír Kratina vyprávěl svůj zážitek z dětství, který se dá brát jako začátek jeho kariéry, o tom, jak se dostal na DAMU, a také o svém projektu muzikálu na ledě, kde působí jako spoluproducent. Ladislav Angelovič pozval diváky na představení skupiny The Tap Tap ve Státní opeře v Praze a také mluvil o tom, co mu vadí v chování některých zdravých lidí k postiženým. Premiéru dvanáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 18. listopadu opět již ve 21.05 na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková