Slečny, podívejte se na nový klip Pavla Callty

Pavel Callta zveřejnil video k písni Terapeut. Jde o první klip k jeho debutovému albu Momenty. Během jediné noci nasbíral 20.000 views. Mladý písničkář si v klipu zahrál dvojroli a pidiúlohu si střihnul herec Zdeněk Piškula.

Pavel Callta - Momenty
Jako dosud pokaždé si Pavel Callta napsal scénář sám: „Jakmile jsem věděl, že natočíme videoklip na tuto skladbu, měl jsem v hlavě 2 varianty scénáře. Jedna byla klasická, že za mnou do ordinace budou chodit lidi a já jim budu pomáhat. Druhá varianta byla taková, že dvojrolí znázorním, jak by to mělo fungovat a občas i funguje, když máte pocit, že jde svět proti vám. Zkrátka je to recept na to, jak být v pohodě – být sám sobě terapeutem a mít se rád. Pro mně samotného je občas těžké z toho receptu uvařit kvalitní specialitu. Ale když na sobě člověk maká a přemýšlí co zlepšit, výsledky se dříve nebo později dostaví.“

P Callta - L Navara
Materiál na debutové album Momenty vznikalo tři roky, takže nemůže neobsahovat hity, které za tu dobu vznikly, ať už je to třeba Zrzka, Mami či Naštěstí. Zachycuje ovšem daleko víc důležitých momentů, které utkví člověku v paměti nebo dokonce ovlivní jeho život.

Na rozhovor k albu se můžete podívat zde:

Videoklip Terapeut najdete zde:

Foto: Warner Music

krizovka2-2015 0