Sandra Nováková poradí, jak zvládnout boj s klíšťaty

Sedmatřicetiletá Sandra Nováková se věnuje několik let benefičnímu projektu Barování, jehož výtěžek vždy putuje potřebným. Herečku pravidelně vídáme jako doktorku Sašu Růžičkovou v primáckém seriálu Modrý kód. A protože je především máma, tak když byla oslovena Českým červeným křížem, aby se stala tváří edukačního spotu v kampani – Když jde o život, neváhala ani minutu a nabídku přijala.

002JAN_2184_001

Sandře bylo přiděleno téma, které se zabývá problematiky klíšťat. Oblíbenou herečku jsme na natáčení navštívili a zeptali jsme se jí, jak je na tom vlastně ona sama s očkováním. Já očkování nemám. Vždycky na to myslím, ale vždycky si na to vzpomenu až pozdě – když už je rozběhlé léto,“ práskla nám na sebe herečka.

HML_1555

Se svým partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem, vychovává syna Mikuláše. Jak tedy svou rodinu chrání před klíšťaty? Je pravda, že často chodíme na procházky s naším Mikulášem a se psem a stříkáme se vlastně pravidelně repelentem,“ dodala závěrem půvabná Sandra, která natočila edukační spot bez nároku na honorář pod režijní taktovkou svého partnera.

petr_buchta_modry_kod_5

Foto: TV Prima