Sandra Černodrinská se vrací po poradu do práce! Natáči nový seriál

Po kratší pauze, kterou si dopřála kvůli narození syna, se s plnou vervou vrací na televizní obrazovky. Sandra Černodrinská svůj talent předvede v roli záchranářky Moniky v novém seriálu TV Prima Linka.

Sandra Cernodrinska 1

Seriál Linka není postaven na jedné hlavní postavě či dvojici. Příběhy všech, kdo se v seriálu pravidelně objevují, se prolínají, každá z hereckých úloh je důležitá pro fungování výsledného celku. Sandra k tomu podotýká: „Měla jsem štěstí na herecké kolegy. Když jsem zjistila jejich jména, věděla jsem, že roli Moniky nemohu odmítnout. Jsem třeba ráda, že jsem poprvé měla větší spolupráci s Martinem Hofmannem, která byla moc fajn. Na natáčení jsme si hodně povídali, stejně tak režisér byl bezva. Z natáčení jsem se vracela odpočinutá, ale to nesmím říkat nahlas, a už vůbec ne doma.“ (smích)

Pristav 2

Jak sama Sandra vysvětluje, je ráda, že se její práce dá skloubit s mateřstvím. „Proto pro mne návrat nebyl tak náročný, jako tomu může být při jiných profesích. Herecká práce se dá dobře skloubit s mateřstvím, pokud máte hodné babičky a dědečky, což my máme. Samozřejmě, že se mi v práci stýská po synovi, ale o to víc se na sebe těšíme a užíváme si dny, kdy pracovat nemusím. Navíc si toho neberu moc, nechci, aby mi zásadní okamžiky jeho života proklouzly mezi prsty.“

Linka 8

Herečka se při práci musela poprat s tím, že sama sebe vnímá jako subtilní osobu, a to se jí k roli akční záchranářky příliš nehodilo. Snažila se tedy její sílu vyjádřit jinak než postavou, jak ale sama tvrdí, právě takové výzvy ji na její práci lákají nejvíc.

Herečka se mimo jiné objevila v seriálu Přístav, taktéž v produkci TV Prima.

Foto: TV Prima