Přítelkyně Mádla Josefíková: Nemám ambice předčít Jirku

Hostem televizní show Jana Krause byla mladá, talentovaná herečka Eva Josefíková. „S Evou Josefíkovou se známe z filmu Vejška, kde jsme si spolu zahráli sice úzce, ale o to intimněji,“ prozradil moderátor Kraus. „Jaké to pro vás bylo, když vám vyberou takového staršího partnera, jako jsem já?“ zajímal se Kraus. „Dojmy z toho byly výborné, já jsem byla nadšená, když jsem zjistila, že se spolu při natáčení potkáme,“ prozradila Eva. „Mluvíte chytře,“ ocenil její poklonu Kraus.


„Často se o vás píše jako o partnerce Mádla. Mohlo by to být také naopak, ne?“ nadhodil Kraus. „Mně to nevadí, já nemám ambice předčít Jirku,“ vysvětlila Eva. Prozradila, že s Jiřím žijí už přes dva roky a že jí nevadí být občas zástěrka, že ji baví vařit i udržovat domácí krb. „Myslím, že žena má být zkrátka doma a být hodná,“ vysvětlila a dodala, že mají doma pravidlo, že kdo doma vaří, tak zároveň i neuklízí. „Jirka ale většinou uklízí tak, že věci někam nahrne do rohu, aby je neviděl, a pak to musím stejně uklidit já,“ přiznala herečka.


S nadšením vzpomínala na natáčení filmu Vejška. „Byl velký casting a Tomáš Vorel, který to režíroval, mě vybral prý podle toho, že jsem se mu nejvíc líbila a že se mu líbily moje dlouhé vlasy,“ popsala Eva. A dodala, že momentálně nastupuje do angažmá do kladenského divadla. „Je něco, co vás štve na herecké profesi?“ zajímal se Kraus. „Tak naposledy mi třeba vadilo, že v posledním filmu mi nadělili dva partnery a Jirkovi hned několik partnerek – tak to mě třeba štve, protože pak si doma věšíme na lednici to skóre a počítáme zářezy a já v tomhle případě prohrála,“ prozradila se smíchem Eva Josefíková. A Kraus opáčil, že to vnímá špatně, protože jedním z těch dvou jejích partnerů byl on – a že sám vydá za pět partnerů. Eva Josefíková prozradila, že kdyby si mohla vybrat roli podle svého gusta, tak by to bylo nějaké drama. „Bavilo by mě, kdybych mohla ukázat něco víc ze sebe, nějaké emoce, kdybych mohla jít do nějaké exprese,“ vysvětlovala.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání legendární atlet Imrich Bugár, herečka Eva Josefíková a lékařka Jarmila Klímová. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 31. ledna ve 22.15 hodin na Primě.
Foto: TV Prima