Poznáte, který známý zpěvák se proměnil v tohoto brýlatého dědka s bradkou?

V těchto dnech se dokončuje v pořadí již třetí videoklip k další písni z alba Ondřeje Brzobohatého Identity. Sám Ondřej je nejen jedním z aktérů klipu, ale zároveň i autorem scénáře, režisérem a producentem. Světlo světa by měl videoklip spatřit už 27. července!

MALA_Ondrej_Karel_Tatana_foto_BENEDIKT_RENC
Muzikant a syn herce Radka Brzobohatého Ondřej v těchto dnech dokončuje videoklip k písni Identity ze svého stejnojmenného alba, které vydal Supraphon minulý rok.
Ondřej na klipu spolupracoval s profesionály ve svém oboru, a to nejen před kamerou, ale i za ní. Pro svůj režisérský debut oslovil kameramana oceněného Českým lvem za film Hlídač č. 47 Karla Fairaisla a o střih se postaral jeden z nejlepších českých střihačů Filip Malásek. Před kamerou potom Ondřej režíroval, kromě sebe samotného, takové hvězdy, jako jsou Ben Cristovao, Václav Noid Bárta nebo Karel Gott (na snímku s Ondřejem Brzobohatým a Taťánou Kuchařovou), kteří v klipu ztvárňují právě Ondřejovy různé Identity. Třešinkou na dortu je obsazení Brzobohatého přítelkyně a naší jediné Miss World Taťány Kuchařové, která se v klipu předvede hned v několika překvapivých rolích. Vše se natáčelo v baru Tretters a několika dalších pražských lokacích v červnu tohoto roku.

SU62542
Album Ondřeje Brzobohatého Identity vyšlo v květnu roku 2014 a na podzim získalo Zlatou desku a letos v březnu i Platinovou desku. V rámci vydání alba navíc Ondřej uplynulý rok strávil intenzivním koncertováním v rámci turné Identity Tour v Čechách i na Slovensku. Identity Tour 2015 zakončí šest říjnových koncertů na Slovensku a následně v listopadu na něj navazuje Symphonicum Tour na sedmi velkých českých a slovenských pódiích.

Termíny koncertů zde: http://www.ondrejbrzobohaty.cz/terminy

Foto: Supraphon / Benedikt Renč

FB_post_chalupari