Poslechněte si letní singl skupiny Laura a její tygři s Yellow Sisters!

Kapela Laura a její tygři letos slaví třicetiletou slavnou historii i úspěšnou současnost – to vše si připomíná na svých koncertech barevným mixem písniček z celé tygří éry. Zahrají nejznámější hity, jako Žár trvá, Nebudeme či Bezcenná slova, ale i písničky z nového alba, které je součástí jubilejního 2CD Žár trvá / Továrna na sny, dobře přijatého posluchači i kritikou.

SU63302
Dvojalbum obsahuje legendární debut Žár trvá a kolekci nových písniček. Ty si již našly své příznivce a jsou žádanou součásti repertoáru. Po hravém songu / videu Bambus se tygři i Laura klipově chystají na novou písničku. Tu vám právě teď v audiu nabízíme jako ideální letní poslouchání, možná i tancování. Song Davy lidí vznikl ve spolupráci s kvartetem Yellow Sisters, které ji ozvláštnilo svými barevnými »africkými« vokály.

image005
Lauru a tygry v typických černobílých kostýmech potkají jejich příznivci na koncertech na letních scénách v Čechách i na Slovensku. V nejbližší době se na ně mohou těšit například v Praze, Brně, Moravské Třebové, Valašských Kloboukách, Banské Bystrici nebo na dalším mimořádném koncertu 30 let Žár trvá v Třebíči (18. srpna), kam si kapela pozvala Ilonu Csákovou a Lenku Novou.

Poslechněte si píseň Davy lidí zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uFGyWXTGnFo&feature=youtu.be

Foto: Supraphon