Polozapomenutá Celeste Buckingham už rozsvítila vánoční stromek

Polozapomenutá pěvecká hvězdička zpěvačka a bývalá porotkyně televizní talentové reality show X Factor Celeste Buckingham intenzivně pracuje na přípravě nového alba v nahrávacích studiích v Americe, ale adventní období přivítala v Čechách. Své fanoušky potěšila v Centru Černý Most v Praze.

Celeste Buckingham v Centru Černý Most (1)
V rámci slavnostního rozsvícení stylové dekorace a stromku pod taktovkou moderátora Lukáše Hejlíka zazpívala nakupujícím. A s řadou z nich se i vyfotografovala a podepsala se jim. Mezi písničkami nechyběl ani song Láska na vlásku ze stejnojmenné pohádky, v níž ztvárnila zpěvačka hlavní roli. Celeste bude letos o Vánocích na Slovensku a v Čechách: „Moc se na Vánoce těším. Je to pro mě nejkrásnější období roku. Letos je navíc budu trávit s přítelem Matějem,“ usmívala se bývalá porotkyně talentové soutěže X Factor, v rámci níž svého přítele poznala.

Celeste Buckingham v Centru Černý Most (2)
A prozradila, že ji kromě propagace aktuálního singlu Loving You a CD So Far So Good momentálně zaměstnává finalizace alba, které vydá na jaře. Původně Celeste plánovala zmiňované album vydat ještě letos, rozhodla se ale pro zajímavý kompromis. Je jím právě zmíněná albumová ochutnávka s názvem So Far So Good, jež vychází nejen digitálně, ale i na CD. A na jaře se chystá koncertovat po Slovensku.

Vánoce v Centru Černý Most Lukáš Hejlík v Centru Černý Most (5)

Foto: www.amic.cz

1920x1080px_osudy_hvezd