Polonahou Evu Perkausovou chtělo pohltit moře!

Neuvěřitelnou pružnost předvedla televizní moderátorka Eva Perkausová, která se na prosluněné pláži v Tunisku protahovala tak, že místním přecházely oči! A nebyla přitom sama, na pláži se pohybovaly desítky lidí, kteří si dávali ráno rozcvičku. Ale takovou, jakou zvládla atraktivní moderátorka primáckého Top Staru nezvládl nikdo.

Eva Perkausova 2 (3)
Dovolenou v Tunisku si moderátorka TV Prima Eva Perkausová užila plnými doušky, ale nezapomínala při tom ani na péči o své tělo. „Bylo nádherných pětadvacet stupňů a rána už byla tak příjemná, že jsem neodolala a šla se dopoledne trošku protáhnout,“ svěřila se Eva Perkausová. Štíhlá blondýnka vzbudila na pláži zaslouženou pozornost, ostatně není se co divit, z přihlížejících německých důchodců nebyl schopný udělat provaz nikdo!

Eva Perkausova 2 (1)
V luxusních plavkách na pláži to ale nebylo poprvé, co sličná Eva vystavila své křivky. Nedaleko tuniské Djerby, kde byla ubytována, se nachází zajímavý přírodní úkaz v podobě solného jezera Chott el Djerid. „Hrozně jsem ho chtěla vidět, přijde mi fascinující, že desítky kilometrů není vidět vůbec nic, jen absolutně rovná krajina. Je to neskutečná placka,“ prohlásila o jezeru, ze kterého se těží technická sůl. Jediný vrcholek široko daleko byl kopeček zaschlého solného bahna, ze kterého si Eva Perkausová obhlížela krajinu. „Jeli jsme tam autobusem a tak jsem přivítala možnost trošku se protáhnout,“ dodala na vysvětlenou.

Eva Perkausova 2 (2)

Jaká další místa Perkausová navštívila? A jakou svou slabost v Tunisku odhalila? Dočtete se už zítra exkluzivně na webu www.topvip.cz

Foto: CK Blue Style