Podívejte se, Verešová skončila jako servírka!

Modelku seniorku Andreu Verešovou jsme zvyklí vídat na přehlídkových molech a dokonce si mihla i v seriálu Svatby v Benátkách. Proč si ale na sebe Andrea vzala zástěru servírky? Protože skončila jako servírka! A jak jí to šlo? To se dozvíte v silvestrovském vydání zábavného pořadu Překvápko! 31. prosince ve 21.30 hodin na Primě.


Servírkou prý chtěla být Andrea Verešová jako malá holka, stejně jako baletkou nebo doktorkou. Jako dospělá si profesi servírky nikdy nevyzkoušela, v pořadu Překvápko! tedy měla premiéru. „Byla jsem zvědavá, jak mi to půjde, ale když šlo do tuhého a já se vydala na plac, byla jsem nervózní. Nejsem herečka, bála jsem se, jak to zvládnu. Když jsem návštěvníky restaurace zlobila, nosila jim extra malé porce, ochutnávala z jejich talíře a podobně, trochu jsem se i styděla. Pak jsem si ale na ten pocit zvykla a bavila se překvapenými výrazy lidí, které jsem obsluhovala. Byla to pro mě hodně zajímavá, i když náročná zkušenost. Já velmi ráda chystám překvapení pro druhé lidi. Baví mě jejich reakce,“ říkala Andrea.


Bob Klepl se představil jako „nejlepší“ český skladník. „Proč mi byla vybraná tato profese? Protože mi nešla. A jak mi něco nejde, tak jsem komický, a to lidi baví,“ vysvětlil herec, jak mu šla práce skladníka v elektru. „V tom skladu byly zároveň i nějaké zahradní hadice a jiné zahradnické potřeby. Nebyl jsem nijak namaskovaný, lidi mě proto poznávali a já je musel přesvědčovat, že to nejsem já, ale někdo úplně jiný. Já nerad dělám z lidí voly, tady jsem to ale podle pokynů dělat musel a někdy jsem to i dost přeháněl, když jsem lidem vydal úplně jinou věc, než pro kterou si přišli, hrál jsem i opilého. Někteří lidi koukali hodně překvapeně a já se jim vůbec nedivím. Pro herce je to zajímavá zkušenost, na druhou stranu já být napálený jako divák, možná se i urazím,“ říkal Bob Klepl.


Mahulena Bočanová prodávala v zelenině. „Bohužel jsem prodávala v zelenině, kde občas nakupuju, tak jsem si myslela, že mě každý hned pozná. Ale pár nakupujících jsem nachytala. Přiznávám, že jsem se těžce rozhoupávala k tomu, abych je zlobila. Ale pak jsem vymyslela vtípek, kterým jsem je oblbla. Posílala jsem je pro různá rajčata – bulharská, rakouská, polská. Oni se poslušně vraceli s těmi, která si už vybrali, pro jiná rajčata. Přitom to byl pořád jen jeden druh. Pár lidí si koupilo něco, pro co vůbec nepřišlo, jiní zase zaplatili mnohem víc, než museli. To jsem ale neudělala schválně, prostě jen neumím počítat, za pokladnou s miliardou čísílek jsem byla hodně ztracená,“ smála se Mahulena Bočanová.


Čtvrtým, kdo zlobil nic netušící kolemjdoucí, byl olympijský vítěz ve veslování Ondřej Synek, který se stal prodavačem ve sportovních potřebách. Přiznal, že jako malý kluk chtěl být povaleč, ale že ho zároveň baví práce rukama a je vyučený zlatník. „Ze začátku jsem se dost styděl, nejsem moc velký exhibicionista, ale když jsem se otrkal, bavilo mě dělat si z nich legraci, nutit je dělat dřepy, aby dostali slevu a podobně, Bavilo mě to, protože jsme jim pak prozradili, že nejsem skutečný prodavač. Ale překvapilo naopak mě, když mi oni vyprávěli, že se setkali s podobně divnými prodavači i ve skutečnosti,“ líčil Ondřej Synek. Co na sebe Ondřej Synek ještě prozradil? Proč Mahulena Bočanová tíhla k popelářům? A kdo chtěl na Boba Klepla vzít kladivo? Dívejte se ve středu 31. prosince večer na Primu.

Foto: TV Prima