Podívejte se, takhle se z Milana Šteindlera stává PanMáma!

Populární herec Milan Šteindler se už 26. srpna objeví na obrazovce TV Nova v novém sitcomu PanMáma jako Jarmila Beranová – svérázná matka pěti dětí, která má jazyk ostrý jako břitva a svou domácnost včetně dospělých potomků řídí rukou generála.


Tato unikátní role s sebou pro Milana Šteindlera nese každodenní náročné líčení, aby byla jeho postava Jarmily uvěřitelnou matrónou. O jeho proměnu se stará maskérka Radka Novotná. A to od paruky až po charakteristickou bradavici na tváři. „Když jsme vybírali paruku, měli jsme čtyři favority. Nakonec jsme zvolili nasazovací, takže není problém s lepením, jen se lehce nasazuje,“ popisuje Radka.


Od okamžiku, kdy se jí herec dostane do rukou, do chvíle nástupu na plac uběhne zhruba patnáct minut. Vše začíná holením tváře dohladka, poté se obličej nalíčí krycím make-upem, aby nebyly vidět fousy. Poté se nalíčí oči, tváře, nalepí se bradavice, nagelují vlasy a nasadí se paruka. „Jarmilinu bradavici jsme nechali vyrobit z latexu. Nejprve jsme měli větší i menší variantu, aby bylo na výběr. Nakonec zvítězila větší varianta, která se vyrobila v osmi kusech. Postupně se totiž bradavice ztrácejí,“ směje se Radka Novotná, která si pochvaluje hercovu trpělivost.


Nový sitcom PanMáma, kterému není nic svaté a který je plný svérázného humoru, nadsázky i ironie, budou moci diváci TV Nova sledovat už od pondělí 26. srpna hned po původním seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Kromě Milana Šteindlera v sukních se diváci budou moci těšit na Vandu Hybnerovou, Bereniku Kohoutovou, Rostislava Nováka, Romana Štabrňáka, Martina Sobotku, Vojtěcha Záveského, Jakuba Žáčka nebo Zdenu Hadrbolcovou a Valerii Zawadskou.

Foto: TV Nova