Podívejte se na nový klip SuperStar Terezy Maškové k písni Nahá

Vítězka páté řady pěvecké reality show Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková natočila klip k písni Nahá ze svého debutového alba Zmatená vydaného letos na jaře. Dynamická píseň plná energie je výbuchem barev a dobré nálady.

„Nahá měla původně vyjít jako letní singl, ale pak jsme se rozhodli dát přednost skladbě Tažní ptáci. Když jsem se později rozhodovala, jestli ji vydat ve zvláštní atmosféře, ve které už několik měsíců žijeme, váhala jsem. Nebyla jsem si jistá, jestli  je to dobré načasování. Nakonec jsem se přeci jen rozhodla ji se svými fanoušky sdílet, protože nezastavitelná emoce v písni si jednoduše zasloužila vlastní videoklip. Není mi jedno, co se děje kolem, ale ani nechci kvůli tomu usnout na vavřínech a tak pracuji dál, korona nekorona,“ komentuje Tereza vydání písně a momentální situaci, kvůli které mnozí její kolegové svoje projekty odložili na později.

Realizaci klipu svěřila zpěvačka režisérovi Jakubovi Mahdalovi, se kterým spolupracovala už v minulosti na klipech Žár a New Me. „Společně s Jakubem se nám podařilo vytvořit kompaktní dílo. Jeho videoklip s písní Nahá doslova splynul a vznikl krásný jednotný celek, který člověka strhne, roztancuje a rorezpívá. V písni i videoklipu mi šlo o to ukázat sebevědomější ženu – dospělejší, vyzrálejší, která už  se nebojí udělat krok  ze strachu, zda bude dobrý nebo špatný.“

Skladbu Nahá napsal Tomáš Snášel a Tereza ji nahrála ve slovenském studiu Littlebeat v produkci Mateje Mikloše. Na kytaru ji doprovodil hudebník, zpěvák a producent Matěj Vávra a vokály nazpíval producent Martin Šrámek, který je zároveň spoluautorem písně.

Tereza Mašková se nedávno také podílela na titulní písni Tam za řekou k nové české fantasy pohádce Princezna zakletá v čase. Klip se nyní blíží k hranici jednoho milionu zhlédnutí na YouTube.

Na klip Nahá se můžete podívat zde:

 https://youtu.be/AzkfCMn1FOY

 

Foto: Warner Music