Podívejte se, jak se Monika Bagárová proměnila

Monika Bagárová se změnil. Osmnáctiletá zpěvačka, která se do povědomí veřejnosti zapsala svou nevinnou tváří a výjimečným hlasem, když se v šestnácti letech stala nejúspěšnější českou účastnicí první Česko-Slovenské Superstar, má novou image. Tu poprvé představila na křtu svého prvního kalendáře Monika 2013. A svým sexy lookem s rozevlátými loknami okamžitě vzbudila podezření, že za její proměnou stojí nový muž.


„Za změnou účesu není nový partner, jak by se nabízelo. Hlavním impulsem bylo natáčení nového klipu k singlu Let me love you. Ten bude úplně jiný, než všechny předchozí, proto jsem chtěla i já být jiná. Nikdy jsem si nebarvila vlasy, ani radikálně neměnila střih. Bylo o spontánní rozhodnutí, ale jsem moc spokojená,“ svěřila se Monika. Ta svými novými ombre odstíny překvapila i dvorního stylistu Lukáše Macháčka.


„Monika mluvila o změně už delší dobu, chtěla si nechat naplést vlasy, ale to jsem jí rozmluvil. Má krásnou hřívu od přírody, tak proč z toho neudělat přednost a nepodtrhnout přirozenou krásu, která se z ženského světa vytrácí,“ posteskl si Lukáš, který vytvářel styling i pro zpěvaččin první kalendář s názvem Monika 2013. V tom pózuje půvabná brunetka ve vypasovaných robách, sexy černé krajce nebo v modelu haute couture od Yves Saint Lauranta.


„Fotilo se celý týden na čtyřech různých lokacích a moc jsem si to užila. Focení mě baví, navíc jsme byli skvělá parta, takže po celou dobu panovala výborná nálada,“ popisuje Monika, jejíž snímek se během slavnostního křtu vydražil za třicet tisíc korun. „Jsem ráda, že peníze půjdou na dobrou věc, Unicef za ně nakoupí terapeutickou výživu pro třiadvacet dětí na dva měsíce a to není málo,“ uvedla zpěvačka, která se už nemůže dočkat Vánoc.


„Mám ráda vánoční atmosféru, kdy se na chvíli zastaví čas a sejde se celá rodina. Letos si ji užiju hned dvakrát. Už v říjnu, kdy jsme s Robem Opatovským natáčeli klip k vánočnímu duetu Biela noc, jsme vařili štědrovečerní večeři a rozbalovali dárky pod stromečkem a za pár dní si to zopakuju,“ směje se Monika, která by sobě a svým blízkým ze všeho nejvíc přála zdraví, štěstí a lásku.

Foto: Petr II. Michael Vojtíšek kníže von Hahn