Petra Štěpánka přivazovali k holičskému křeslu!

Kde jsou humna? A co je to oukrop? Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý, který je sondou do znalostí a neznalostí českého národa. Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve herce Petra Štěpánka a herečku Alenu Antalovou. Kdo a proč Petra Štěpánka přivazoval k holičskému křeslu? Proč Alena Antalová odešla z divadla k cirkusu? Dívejte se v úterý 23. dubna ve 20.15 na Prima family.


Mohli by žít hosté tohoto dílu za humny? Petr Štěpánek tvrdí, že ano. Kdyby mu to profese dovolila, klidně by se prý odstěhoval na vesnici, město mu začíná čím dál víc lézt na nervy. Obzvlášť když kolem sebe slyší všechny možné cizí jazyky, ale češtinu minimálně. Vzpomíná na dobu, kdy si jako za humny připadal i na Malé Straně, kde dodnes žije.


Petr Štěpánek si kdysi získal popularitu díky svým rolím princů. Jako kluk měl ale do prince daleko, byl pořádný rošťák a s bratrem Martinem byli postrachem okolí. Neustále se spolu prali, a to doslova na nože. Který z bratrů hodil po tom druhém sekeru? A jaký tik způsobili na dlouhou řadu let své mladší sestře? A kdo a proč Petra přivazoval k holičskému křeslu?


Alena Antalová v podstatě za humny žije, bydlí na okraji Brna. Svého času žila u cirkusu, zamilovala se do cirkusáka a neváhala kvůli němu opustit i divadlo. U cirkusu prý dělala leccos, prodávala lístky i v bufetu, a když nebylo zbytí, dokonce zaskočila za klavíristu a hrála na klávesy. Protože jí ale divadlo chybělo, po čase zase opustila lásku kvůli divadlu. Dnes žije s manželem a čtyřmi dětmi. Jak vzpomíná na dětství v bláznivé rodině? A jak se těší na pubertu svých čtyř dětí? Dívejte se v úterý 23. dubna ve 20.15 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima