Petra Faltýnová se vejde do kufru nového Fordu!

Topmodelka Petra Faltýnová nafotila svůdné fotky v rámci exkluzivního představení nových automobilů, které se pyšní unikátním designem. Jedinečný look nových vozů zdůraznila právě modelka, která si při focení vyzkoušela také jejich prostornost i komfort na vlastní kůži.


Neváhala otestovat ani kapacitu úložného prostoru, do něhož »poskládala« své dlouhé nohy i s vysokými podpatky. Focení s novými modely Ford Transit Connect a Ford Tourneo Connect se uskutečnilo měsíc před jejich uvedením na trh, a proto si Ford pro tuto příležitost připravil skutečnou raritu. Ke spolupráci oslovil mladé a oceňované designérské duo Morphe (Kristýna Malovaná a Zbyněk Krulich), aby podpořil fakt, že nové modely, kteří jsou designovou perlou ve své třídě.


Unikátní představení nových automobilů tak ozdobila expozice vystihující všechny klíčové vlastnosti vozů a jako třešnička na dortu také modelka Petra Faltýnová. „Focení promo snímků nových modelů aut nedělám poprvé, ale nabídky nafotit nové vozy v rámci designové expozice nepřicházejí každý den. Designem se navíc zabývám, takže mi tato nabídka udělala velkou radost,“ přiznala Petra Faltýnová.
Modelka při shootingu s fotografem Markem Musilem oblékla svůdné modely značky »jsem« z dílny další mladé designérky – módní návrhářky Lenky Štěpánkové.

Foto: Ford