Pavel Trávníček se pochlubil syny a Kožíšek a Nekonečný lezli po stropě

Pavel Trávníček dorazil na otevření nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel s manželkou Monikou, ročním synem Maxmiliánem a dospělým synem Pavlem. „Miluju kouzla a jsem vděčný divák na každém kouzelnickém představení,“ prozradil oblíbený pohádkový princ.

1_Pavel Travnicek s manzelkou Monikou, syny Maxmilianem a Pavlem

Mistr grimas Václav Upír Krejčí se vyřádil v síni smíchu jako malý kluk. Přítomné pobavil neskutečnými obličeji v již tak vtipných zakřivených zrcadlech. Jeho krásná dvanáctiletá dcera Kristiana mu dělá jenom samou radost. „No ale za chvíli abych si už pořídil brokovnici na nápadníky,“ žertoval vždy dobře naladěný bavič. Jsem Spider-Man,“ křičel zpěvák Daniel Nekonečný, když lezl po stropě v obrácené místnosti, která je celá vzhůru nohama.

Dan Nekonecny leze po strope v antigravitacni mistnosti

Moderátor Jan Rosák přijel do Líbeznic u Prahy s manželkou a vnoučaty. „V Divadle kouzel jsme doslova jako doma. Moje starší dcera Zuzana zde totiž vystupovala několik let s Pavlem Kožíškem v show Magická esa.“

Jan Rosak s manzelkou a vnoucaty

V našem zrcadlovém labyrintu není jako jinde zakázáno fotit, ale právě naopak! Návštěvníci si mohou udělat vtipnou fotku nebo video, jak sedí na stropě v antigravitační místnosti, levitují stoleček nad hlavou nebo se vyfotí v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který je magicky rozmnoží. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit!“ vysvětluje Pavel Kožíšek. Návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit právě s jeho kouzelnickým představením. Zrcadlový labyrint je otevřen celoročně každou sobotu a neděli.

Upir Krejci se pitvoril do zakrivenych zrcadel

Více infa na: www.zrcadlovylabyrint.cz

Foto: www.zrcadlovylabyrint.cz