Pavel Trávníček: Největší zážitek byl na laně! To už není o princovi, to je trochu chlapské

Pevnost Boyard se tentokrát pokusí pokořit odvážný tým ve složení Pavel Trávníček, Martina Bárta, Nikol Moravcová, Gabriela Franková a Tomáš Svoboda. Nebude chybět ani v roli otce Fura Jan Rosák. Podaří se podpořit Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny? Sledujte již dnes, v pátek 29. září, ve 20.15 hodin na Primě.

HML_1223

Kapitán týmu Pavel Trávníček vnímá tuto soutěž jako velký zážitek. „Nejsilnější zážitek je z toho, že jsme byli docela dobrá partička a udrželi jsme se pohromadě, fandili si a bylo to pohodové. A samozřejmě, zážitek největší byl na laně. Na pevnosti se ztratí veškeré šarže a hodnosti a člověk je tam sám za sebe. Tam už to není o princovi. Tam je to trochu chlapské a hluboký obdiv mám k holkám, které s námi byly. Byly děsně statečné a bezvadné. Já bych nemusel třeba ten kečup, co absolvovala Nikol. Havěť nějaká – to člověk dá jen s největším odporem. Ale manželka mi říkala: Buď statečný. Ona mi věří, takže říkala, že to zvládnu.“

HML_1374

I pro Martinu Bárta bylo zdolání pevnosti neskutečným zážitkem. „Pro mě účast na pevnosti Boyard znamená splnění dětského snu, protože si pamatuju, když jsem byla malá, tak jsme to se ségrou hrozně sledovaly. A přiznám se, že jsem hrozně nadšená, že jsem dostala tu příležitost na pevnost Boyard jet a zúčastnit se.“ A jak se vypořádala s tygrem na kapotě auta?

HML_1353

Nikol Moravcová se musela poprat se žalářníkem a na co se nejvíc těšila? „Ze žalářníka si tam všichni dělali legraci, že je podobný mému příteli, protože má vousy, ale můj přítel vůbec nemá takovou postavu. Žalářník byl obří nadčlověk, a když jsem ho poprvé viděla, tak jsem si říkala, jestli ho dáme – dvě holky. Ale nejvíc jsem byla zvědavá na Pačese a Paklíče. Já nechápu, že vůbec nestárnou! A byli super. Oni jsou neuvěřitelně energický, usměvaví, nabití a dávali si s námi pořád pět a hrozně motivovali. Hrozně nám pomáhali. My jsme měli název týmu Popelky záměrně. Protože Pavel je nesmrtelný, nejúžasnější princ. Neztratili jsme střevíček teda a měli jsme skvělý pokřik. Pro mě to byl taky zážitek být s ním a poznat ho osobně, protože je to úplně skvělý člověk, hrozně dobrý týmový hráč, a nakonec dokonce zarapoval.“

HML_1240

Gabriela Franková si z pevnosti odnesla modřiny a prožila obrovský adrenalin. Nejhorší pro ni byl pobyt mezi šváby, hmyzem, a když na ni padal pavouk. Jak se nakonec vypořádala s úkoly a jak dopadlo setkání s pánem temnot?

HML_1170

Sportovec Tomáš Svoboda si odnesl nejsilnější zážitek z chůze po laně a jištění od Pavla Trávníčka. Necítil se silný v úkolech na rovnováhu a tento úkol byl pro něj docela dlouhý, takže byl příjemně překvapen, jak to zvládli. Když odjížděl na pevnost, tak nechtěl něco s pavouky nebo hady, ale potom, když je ujistili, že se nemůže nic stát, tak se naopak těšil, že by to byla dobrá příležitost tady překonat fobie a něco zažít. Protože kde jinde má člověk takovou příležitost! V lese doma si zmiji nepohladí… Jako fanoušek této soutěže se těšil, a přestože se necítil nijak zvlášť sebejistý, tak ho to moc bavilo. A co říká na to, že si ho lidé pletou s dvojčetem – moderním pětibojařem Davidem Svobodou? „Já jsem taky sportovec, ve sportovním prostředí jsem poměrně známý, i díky Davidovi samozřejmě. Já jsem v reprezentaci v triatlonu a dělám ještě různé vytrvalostní víceboje. Letos jsem se stal mistrem světa v kvadriatlonu, kde je navíc ještě kajak. Mezi námi s bráchou jsou drobné rozdíly, i anatomické, ale ty nejsou moc postřehnutelné. Já když se vydávám za Davida, tak si udělám patku. Častěji také nosím normální dioptrické brýle a brácha zase čočky, ale ve chvíli, kdy se na to spolehnete, tak narazíte,“ dodává s úsměvem.

HML_0911 HML_0881 HML_0850 HML_0836

Foto: TV Prima