Pavel Callta ma novou desku: Přiznávám, že je více o lásce a citech

Zpěvák Pavel Callta vydává svoje druhé album. Pod titulem Součást vyjde v pátek 23. listopadu. Již před týdnem avizoval albovou novinku klip Nezapomeň. Během několika hodin stanul v čele Trendů na YouTube.

0190295526252 Callta, Pavel - Soucast

Album navazuje na debutové Momenty, které vyšly v roce 2015. „Součást zachycuje pocity, momenty a zkušenosti, které mě potkaly – samozřejmě nejen – za poslední tři léta. Přiznávám, že je více o lásce a citech, než první album. Ovšem zásadní rozdíl vidím v tom, že jsem si začal hrát se slovy ještě víc a snažil jsem se jít víc do hloubky. Věřím, že jsem vybral ty nejlepší kousky, co jsem za tu dobu napsal,“ svěřuje se Pavel Callta.

Drtivou většinu písní vytvořil zpěvák sám. Bonusovou Písničku Callta napsal a nazpíval s písničkářem Pokáčem. „Vznikla velmi spontánně asi tři dny před odevzdáním alba a tak jsem ji zařadil na konec alba jako bonus.“ Bez zajímavosti není, že »součástí« alba je i úspěšný duet, který natočil před rokem a půl s moderátorem Leošem Marešem Píšem si svůj sen a který má dodneška dvanáct miliónů zhlédnutí na YouTube.

P Callta - foto Stanislav Machaczek2

Kdo je Pavel Callta?

Pavel Callta, rodným příjmením Calta, je zpěvák, textař, skladatel a hudebník původem z České Lípy. Prorazil prostřednictvím zveřejňování své tvorby na internetu. Za krátkou dobu se mu podařilo nasbírat velký počet odběratelů. Jeho upřímné písničky oslovují nejširší publikum. Za prodej albového debutu Momenty získal Platinovou desku.

Podívejte se na klip k písni Nezapomeň zde:

https://youtu.be/tlpLcbRkR6I

Foto: Warner Music / Stanislav Machaczek