Pavel Berky z MasterChef Česko se zasnoubil!

Módní návrhář Pavel Berky, který je znám také díky své účasti v poslední řadě MasterChef Česko, se na svých sociálních sítích pochlubil radostnou novinou. Požádal totiž o ruku svého dlouholetého partnera, zpěváka a choreografa Matěje Parduse.

„Chtěli jsme se s Vámi jen podělit o krásný radostný moment z našeho společného života, když už je toho 1. máje. Aneb po těch více jak 8 společných letech už bylo načase,“ okomentoval Pavel video, kde poklekl a požádal Matěje o ruku…

Pár se seznámil v roce 2012 na koncertě Matěje. Od té doby společně budují Pavlovu oděvní značku Pavel Berky, která slaví úspěchy po celém světě. V roce 2018 prezentovali novou kolekci v rámci fashion weeku v New Yorku a Londýně, v minulosti se značka objevila i na pražském fashion weeku nebo v Bratislavě či Budapešti. Matěj hudebně vystupuje pod pseudonymem Matt Pardus a má za sebou duet s Ivetou Bartošovou, coby předskokan turné Lunetic nebo britských Kosheen. Tanečně doprovázel i např. Karla Gotta, kapelu Nightwork nebo americké duo Nina Sky. V roce 2019 jste ho mohli vidět na hlavní stage Prague Pride, kde vystoupil pro několik tisíc účastníků. Matěj s Pavlem si rozumí nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Vzájemně se podporují a doplňují ve svých kariérách. Pavel Matěje a jeho taneční skupinu obléká na koncerty a videoklipy a Matěj pomáhá Pavlovi s managementem a e-shopem, fotí a točí přípravu jídel a receptů a aktuálně pracují na Pavlově první kuchařce, která je již v předprodeji a vyjde příští měsíc.

„S Matějem jsme toho za těch víc jak osm společných let prožili neskutečně moc. Ať už život v Praze, Londýně, nebo několikaměsíční odloučení kvůli natáčení MasterChefa, společné akce, přehlídky, koncerty, turné, radosti i bolesti. Zkrátka vím, že teď je ten moment, kdy posunout náš vztah dál,“ dodává Pavel.

„Navzdory tomu, že jsme spolu už takovou dobu, poslední dobou vlastně denně, fungujeme pracovně, stále nás život spolu baví a každý den se najde okamžik, kdy jeden druhého umíme rozesmát. Naším přáním je vzít se se vším všudy, proto věříme, že nám to už brzy české zákony umožní,“ Dodává Matěj.

 

Video na Instagramu: https://www.instagram.com/tv/COVU8F8FxEK/

 

Video na Facebooku: https://fb.watch/5eDxYqfEwi/


Foto: Archiv Pavla Berkyho