Pánové Kraus, Šimůnek a Hejlík si vybírali Bond girl

Herci z primáckého seriálu Cesty domů Miroslav Šimůnek a Martin Kraus a Lukáš Hejlík, kterého jste mohli vidět v seriálu Základka, si nenechali ujít James Bond party po premiéře filmu Skyfall. A během ní prozradili, kdo by se jim líbil v roli Bond girl.


Na party, kterou pořádala pivní značka Heineken v pražském klubu Mecca, se pánové rozpovídali o tom, jaký mají vztah k této filmové sérii. „Nejsem sice úplně skalní fanoušek, ale Bondovky sleduju, to je klasika. Líbily se mi už ty staré, obzvlášť se Seanem Connerym,“ říkal Lukáš Hejlík, který nedávno diváky pobavil jako jeden z učitelů v seriálu Základka. Pak přiznal, že už si na slavného agenta třikrát zahrál, protože fotil snímky v jeho stylu. Kdyby si Lukáš představil, že by Bonda hrál on, koho by rád viděl vedle sebe jako Bond girl? „No jasně Penelope Cruz, to je moje nejoblíbenější herečka,“ přiznal.


Martin Kraus přezdívaný Český Belmondo, který hraje v seriálu Cesty domů grázla Dana Pánka, přišel na party se svou vlastní Bond girl – s přítelkyní Klárou. Představě, že by dostal roli slavného agenta, se nejdřív zasmál, pak se zasnil: „Vím, že by to neodpovídalo věkově, ale jako Bond girl by se mi moc líbila Sophia Loren, to je pro mě femme fatale. Nebo Ivana Chýlková. Já jsem zdaleka všechny díly této série neviděl a přiznávám, že víc se mi v roli Bonda líbil Pierce Brosnan než Daniel Craig,“ říkal herec.


To Miroslav Šimůnek měl štěstí, že si v jedné Bondovce zahrál – v Casinu Royale. „Do té doby, než jsem měl možnost strávit na natáčení deset dní, byly pro mě tyto příběhy jen vyumělkovanou sérií. Ale Daniel Craig mě překvapil tím, jak je normální a příjemný. Od té doby se na Bondy dívám a představitel Bonda je pro mě především on,“ říkal herec, známý z Cest domů jako trochu namyšlený doktor Douda.

Foto: TV Prima