Nikol Švantnerová sladila outfit se svým novým miláčkem

Misska Nikol Švantnerová má v poslední době moc práce a hodně času tráví i v autě. I proto s radostí přijala nabídku společnosti s modrým oválem ve znaku a převzala si svého nového plechového miláčka.

Nikol_Svantnerova_Ford_Kuga (3)_preview

„V poslední době v autě prakticky bydlím,“ komentovala to Nikol, která se po svém vítězství v soutěži Česká Miss 2015 věnuje převážně modelingu a příležitostně i práci moderátorky. „Mám spoustu pracovních závazků po celé republice, ale občas vyjedu i do Rakouska nebo na Slovensko. Ročně tak najedu nějakých 30 000 kilometrů.“

Nikol_Svantnerova_Ford_Kuga (2)_preview

Modelka je z nového vozu Ford Kuga nadšená. „Pomalu se s ním seznamuji a objevuji výhody některých systémů, které mi život za volantem hodně zpříjemňují. Nejvíce nadšená jsem ze samočinného parkování, konečně nehrozí, že bych odřela kola,“ směje se Nikol. I přes drobné obtíže s parkováním je ale modelka ostřílenou řidičkou. Byť má oprávnění k řízení teprve pár let, najela již více než 150 000 kilometrů bez nehod.

Nikol_Svantnerova_Ford_Kuga (4)_preview

Jako správná žena na svém voze oceňuje také plno dalších vychytávek jako například vyhřívaný volant nebo nastavení vnitřního osvětlení. „Aktuálně je z mé Kugy růžové holčičí auto,“ dodává. Svůj smysl pro detail potvrdila i při slavnostním předávání. K elegantnímu černému vozu vyladila celý outfit a předvedla se ve slušivých černých šatičkách.

 

Foto: Ford Kuga