Neuvěřitelné! Vdaná Marešová si hraje na nevěstu!

Svatební den se jistě vryje do paměti novomanželů na celý život. Každá nevěsta chce mít svoji vysněnou pohádkovou svatbu perfektní, a proto svůj den »D« plánuje někdy i více než rok. Své o tom ví i patronky a koučky letošního ročníku Souboje nevěst – moderátorka Monika Marešová, která má již svatbu za sebou a přestože má ona i její manžel Leoš Mareš své partnery, nerozvádějí se. Chtějí snad pořadatelé třetího ročníku Souboje nevěst ukázat těm, kteří do manželství hodlají vstoupit, že s věrností by si neměli lámat hlavu? Druhou patronkou je misska a moderátorka vietnamského původu Monika Leová, která právě chystá veselku se svým přítelem.


Patronky soutěže budou mít letos mnohem těžší úkol. Stanou se koučkami finálové dvanáctky a v jejich boji za věnem jim budou pomáhat a radit. „Myslím si, že mám budoucím nevěstám hodně co dát. I když zatím nejsem vdaná, s přítelem již nad tím začínáme přemýšlet. Takže pár tipů pro ně určitě mám. Navíc jsem si prošla Českou Miss, která funguje na podobném principu, jen se v Souboji nevěst hodnotí jiné věci, než vzhled a celkový dojem,“ těší se Monika Leová.


To druhá koučka Monika Marešová má na svatbu jiný pohled. „Jsem přesvědčena o tom, že svatba je především o super mejdanu. Svatbu nezavrhuju a neříkám, že se třeba někdy nevdám znova, ale jsem stále vdaná paní. Každá ženská by to měla zažít. Ten den je hlavně o ní a kdy jindy můžeme být skutečnými princeznami,“ směje se Marešová, které pořad Prominenti na TV Barrandov, který moderovala, zrušili a tak je už několik měsíců opět pouze manželkou Leoše Mareše, i když se v médiích stále prezentuje jako moderátorka. Co ovšem moderuje, nikdo netuší…


Soutěž Souboj nevěst pořádá již svůj třetí ročník. V této hře nejde o krásu a dokonalé křivky, ale o schopnost vybojovat si svůj sen a získat tak pohádkové věno. „Aktuálně je do soutěže registrovaných skoro 1 400 soutěžících, a to ještě neskončily všechny castingy. Poslední semifinalistka bude vybrána v hotelu Diplomat v pátek 7. února na Svatebním veletrhu. Každým rokem se nám počet přihlášených nevěst výrazně zvyšuje, z čehož máme velkou radost,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.


Chystáte do roka a do dne svůj velký den »D«? A co k tomu vyhrát nějaké to věno? Soutěžící nevěsty o ně svedou napínavý souboj před zraky celého národa, a v to v disciplínách, které otestují jejich schopnost stát se supermanželkami. Potřebovat budou ostré lokty, dávku sebevědomí, maximální nasazení a kouzlo osobnosti. Hraje se vabank, a to do poslední sekundy celé soutěže!

Foto: Souboj nevěst