Nestyda Bittnerová! Nechala se fotit nahá v sauně!

Herečka Miluše Bittnerová už čtyři dny tráví ve Špindlerově mlýně, kde pečlivě nacvičuje s finalistkami Miss Junior. Bittnerová se totiž se stala ambasadorkou soutěže krásy, a proto na soustředění nesmí chybět. Sama prozradila, že je nejen tváří soutěže, ale výrazně se na jejím průběhu podílí.


„Jsem tak trošku režisér, chvílemi na ně i řvu, řeším scénáře, spoty, výrazy, učím holky mluvit, trénuji s nimi disciplíny, rozhovory. Prostě všechno, co se dá,“ řekla nám Bittnerová, která přiznává, že soustředění je velmi náročné. Proto zavelelela o víkendu k malé pauze a s finalistkami si užívaly krátkého relaxu v sauně.


„Je to opravdu náročné, i když se to nezdá. Velká zabíračka. Holky jsou ve věku mezi 15 a 21 lety. Máme dvě patnáctileté holky, je to pro ně první soutěž a velký záhul. Už jsme ten krátký odpočinek všechny potřebovaly,“ prozradila herečka, která ráda relaxuje i v Praze. „Chodím na masáže, miluji infrasaunu, kde zregeneruji svalstvo a obrovský odpočinek jsou pro mě procházky se psem,“ dodala Bittnerová.

Foto: Miss Junior