Navrátil s Borskou vám prozradí spoustu domácích vychytávek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín Receptář prima nápadů s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Tentokrát se zaměříme na to, jak ochránit ovocné stromy proti přezimujícím škůdcům. A u stromů ještě zůstaneme – v rubrice Na Míru předvedeme, jak ořezanou větev využít pro výrobu efektní poličky na zeď. Zlobí váš starý šicí stroj? Poradíme, co na něm lze ještě opravit a na co se případně dívat při výběru nového. Pokud i vám doma zbývají nevyužité role balicího papíru, ukážeme, jak ho užitečně upcyklovat a vyrobit si z něj kabelku. Každý strom má svůj osobitý charakter, a vybrat do své zahrady ten správný je tak docela oříšek.

Poradíme, jak na to. Zdraví našich čtyřnohých mazlíčků, především pejsků, začíná v misce. Ukážeme, jak nastavit správný jídelníček, aby byl pejsek spokojený a jeho organismus si poradil s ledasčím. Pravidelně budeme ukazovat, jak zpracovat všechny části potravin. Dnes se však vrátíme k samotnému základu, a to ke správnému uskladnění ovoce a zeleniny. Je čas pustit se do jarního výsevu zeleniny. Předvedeme, jak začít, a rovnou představíme odrůdy rajčat, která letos na zahrádce určitě mít.

Sledujte druhý díl Receptáře prima nápadů už v neděli 13. března 2022 v 11.45 hodin na Primě

 

Receptář prima nápadů

Receptář prima nápadů je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby a vyznavače příjemného a bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

 

Více na: https://primadoma.tv/

 

Foto: TV Prima