Na titulní straně říjnového Playboye pózuje sportem vysekaná a ledem zocelená Karolína Huvarová

Právě vychází říjnový Playboy – na obálce s Playmate Karolínou Huvarovou. Karolína je známá fitness a kondiční trenérka, jejíž předností – jak sama říká – je její pozadí. Mimoto se ale může pochlubit historickým prvenstvím. Je první Evropankou v historii, která se stala Head Coachem profesionálního mužského hokejového teamu v Americe – konkrétně Carolina Thunderbirds ze Severní Karolíny. V USA se kromě sportu a hokeje věnovala i studiu. Vystudovala imigrační právo na American University Washington College of Law.

Karolína se nechala slyšet, že jedním z jejích dávných snů je pózovat pro Playboy. „Když mě oslovili z Playboye, váhala jsem asi jednu sekundu, a pak skákala radostí,“ řekla Karolína. Neváhali jsme a společně s fitness značkou Nebbia jí tento sen splnili. Karolína pro Playboy nafotila snímky odvážnější než kdykoli dříve. Vystavila se fotoobjektivu fotografky Alžběty Jungrové na terase restaurace Aureole, která se nachází ve 27. patře pražského mrakodrapu. Během protahování i relaxování ve vaně odhodila stud a pochlubila se dokonale vysportovanou, avšak ladnou postavou. O make-up a vlasový styling se postaral Sam Dolce. Pro fanoušky Playboye Czech Republic na sociálních sítích i tentokrát vznikl exkluzivní audiovizuální obsah z focení – v podobě image a Behind the Scene videa.

Říjnové vydání dále nabízí velký rozhovor s Mirkou Kverkovou, prezidentkou jediného Ladies Whisky Clubu u nás. Také se dozvíte 7 rad, jak se seznámit na Tinderu. Nebo profil Mikolase Josefa, který žije a vrací se zpět na scénu.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Foto: FTV Prima, Playboy