Na jakou známou romantickou pohádku vyrazila Adéla Gondíková?

Známá romantická pohádka Kráska a zvíře se dočkala nové hrané adaptace. Velkolepý příběh zažil svoji slavnostní premiéru v pražském kině IMAX. Nová podoba filmové klasiky přilákala nespočet českých VIP osobností, například Adélu Gondíkovou, Annu Slováčkovou, Simonu Postlerovou, Barboru Kodetovou nebo Janu Adamcovou. Novinku stříbrného plátna si nenechali ujít ani herec Miroslav Hrabě.

Adéla Gondíková IMAX
Premiéra nového filmu Kráska a zvíře, kde můžete v hlavní roli vidět krásnou Emmu Watson, se nesla v ryze pohádkovém duchu. Sálem se linula příjemná přátelská atmosféra a všichni byli zvědaví na novou hranou adaptaci tohoto pozoruhodného příběhu, kdy se krásná dívka dokáže zamilovat do zvířete, které ji uvězní na svém zámku.

Kamila Nývltová IMAX
Uvedení nového snímku přilákalo také mnoho známých českých tváří. Moderátorka Adéla Gondíková si oddechla mezi náročným natáčením a vyrazila na premiéru se svoji dcerou Nelou. Bývalá moderátorka Jana Adamcová vzala na premiéru nejen svoje děti, ale přibrala do party i Lauru, dceru zpěvačky Dary Rolins. Zpěvák Miroslav Žbirka zůstal pro tentokrát doma a na pohádkový večer vyslal svoji manželku a dceru.

Jana Adamcová s dětmi IMAX
Rodinný film Kráska a zvíře můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 16. března 2017. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.

Simona Postlerová IMAX Kateřina Žbirková s dcerou IMAX Bára Kodetová Šporclová IMAX

Foto: IMAX