Moderátorka Eva Borská se setkala s boxerskou legendou Mike Tysonem

Přestože legendární boxer Mike Tyson už neboxuje, pořád budí rozruch všude, kde se objeví. Jeho jméno má stále ve světě bojových sportů zvuk, což bylo dobře znát i v pražském SaSaZu, kde vyprávěl o svém životě. Vystoupení světové sportovní legendy si nenechala ujít ani moderátorka Eva Borská.

2018 Eva a americký boxer Mike Tyson

„Nešlo o žádné sportovní klání, ale pořad typu talkshow, něco jako dělá třeba Karel Šíp. V roli moderátora byl Libor Bouček, který kladl Tysonovi na pódiu otázky a jeho odpovědi zároveň překládal. Seděli v křeslech a občas bylo promítnuto vzpomínkové video. Součástí byla aukce předmětů podepsaných Mike Tysonem. Akce probíhala za velice přísných bezpečnostních podmínek. Povoleny byly pouze dámské kabelky, jiné tašky a zavazadla ne. Po celý večer platil absolutní zákaz používání mobilních telefonů pod pohrůžkou ukončení celé akce v případě nerespektování tohoto nařízení,“ popsala průběh večera moderátorská hvězda TV Barrandov Eva Borská.

VIP hosté měli možnost se s legendárním boxerem vyfotit, ale k tomu byl určený fotograf a na každý snímek měl jen několik málo vteřin. Tyson byl totiž neustále obklopený několika bodyguardy. „Během tak kratičkého setkání při fotografování nebyl čas se na cokoliv zeptat. Já jsem stihla jen pozdravit, představit se a poděkovat za možnost se s ním vyfotit. A popravdě řečeno, když se člověk ocitne tváří v tvář takové legendě, většinou zůstává stát s otevřenou pusou a nezmůže se na slovo. Jakákoliv otázka vám v tu chvíli připadá trapná, neslušná a co já vím ještě… Člověk má tak velký respekt, že většinou neví, jak se chovat. A tak je v tu chvíli mlčeti zlato, maximálně s úsměvem na tváři,“ přiznává se smíchem Eva Borská, která se před pár dny setkala i s bývalou světovou tenisovou hvězdou André Agassim, který přiletěl do Prahy, aby podpořil rozlučkový turnaj Radka Štěpánka. „I fotku s ním považuji za opravdový »úlovek«,“ dodala sympatická moderátorka.

Foto: Archiv Evy Borské