Mladý Kraus obdivuje vdanou Kostkovou!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show herečku Terezu Kostkovou a připomněl, že Tereza v jeho pořadu již byla. „Před šesti lety,“ dodala Tereza. Kraus se zajímal o to, jestli na sobě Tereza nějak pozoruje svůj španělský původ, který má ze strany své matky Carmen. „Třeba nemůžu zapnout televizi kolem půl osmé večer, abych slyšela zprávy. To mě vždycky rozproudí,“ prozradila Tereza. S Krausem zhodnotili i povahu jejího tatínka, herce Petra Kostky. I on, ačkoli v sobě nemá španělskou krev, je velmi impulzivní. „To vždycky lítají saze, všechno jde ven, ale pak je zase hned klid,“ popsala chování svého tatínka.


Kraus přiznal, že jeho syn Jáchym, který hrál s Terezou ve filmu, je velký Terezin obdivovatel. „Přišel z natáčení celý nadšený s tím, jestli prý znám Kostkovou… Tak hlavně slušně s chlapcem. Je mu teprve třináct,“ rozesmál Kraus Terezu. „Vy jste taková pohodářka?“ vyptával se moderátor smějící se Terezy. „Jo, jsem pohodářka,“ přiznala herečka. „Co sporty?“ zeptal se Kraus. „Jo, ty dělám. Nejdřív jdu do posilovny a pak jdu běhat. Ideální je šestá hodina ráno,“ šokovala Tereza Krause. Moderátora nakonec zajímalo, co má Tereza vášnivě ráda. „Já mám ráda běhání a štrúdl. A život. Já žiju život jenom jednou,“ měla hned v odpovědi jasno Tereza. „Tak to jsme dva,“ uzavřel povídání Jan Kraus.


Český hokejový brankář Ondřej Pavelec, herečka a moderátorka Tereza Kostková a právník se »zázračnou pamětí« Jakub Pok budou hosty Jana Krause. Který hokejový útočník má největší ránu? Kdo Tereze Kostkové nejčastěji kupuje květiny? A jak si zapamatovat, že máte koupit banány? Premiéru třicátého osmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 20. května ve 22 hodin na Primě.

Foto: TV Prima