Misska Bučková a Noid Bárta nakupovali s Arnoldem!

Do psí prodejny se vydala Česká Miss 2008 Eliška Bučková, její přítel Václav Noid Bárta a jejich statný rotwajler Arnold, který byl z hraček, pelechů a pamlsků u vytržení. „Každý se nás ptá, zda jsme v očekávání. My přitom už jednoho pořádného syna máme a dnes mu vybereme něco parádního a pohodlného,“ to byla úvodní Václavova slova.


Jako hlavní páníček a majitel pětapadesátikologramového Arnolda si Václav vybíral nejdříve nový obojek. „Chodím často na ryby, někdy býváme u vody i za tmy a tak se mi líbí tento černo-šedý reflexní, protože ho ve tmě dobře uvidím a nebudu ho hledat jen podle odlesku očí. Také k němu pořídíme i krátké vodítko ve stejném designu, kterým se pes této velikosti lépe ovládá. Arnold potřebuje i nový pelech, ale žádný není pro našeho obra dost velký, takže obrovská matrace, na kterou by se vešel i dospělý člověk, pro něj bude ideální,“ sdělil při výběru té ideální barvy a velikosti Noid.


Diskuze o tom, co je ještě považována za psa, se rozpoutala u čepiček, bundiček a doplňků pro malé psy. Zatímco Eliška by si ráda pořídila malou čivavu, Václav má raději velké hlídací psy i když se dá dost pochybovat, zda je Arnold s jeho velmi kamarádskou povahou dobrý hlídač. „Čivava není pes, ta do domu nemůže, protože by ji Arnold při první příležitosti rozšlápnul a ty bys pak byla moc smutná,“ pošťuchoval Elišku Vašek.


Jedna dramatická chvíle v prodejně však nastala. Několik papoušků v kleci Arnolda fascinovalo tak, že Elišku téměř strhl do vodorovné polohy, když se rozeběhl ve snaze se s nimi skamarádit. Po důrazném povelu a dárku ve formě plyšové hračky, kterou si okamžitě zamiloval, z něj byl opět dobrák. Podstoupil i zkoušku oblečku, který by ho ochránil před deštěm či chladem, ale spíše to bral tak, že se na pánův povel fotí pro showbyznys a tak se poslouchá.


Co se výběru týká, tak Arnold dostal také novou misku a kvalitní sušené maso, které v obchodě dostával za odměnu. Velká diskuze proběhla o automatickém psím krmítku, které se díky časovači samo zapne a na psa může zavolat nahraným hlasem svého pána a tím vydat povel ke krmení. „To je to naprosto ideální, když nejsem doma, tak náš hafan uslyší mé povely a v klidu se nabaští. Líbí se mi i fontána na vodu, která zaručuje čerstvou a čistou vodu po celý den,“ dodal Noid.

Foto: www.hermina.cz