Michal David si spletl Kateřinu Mátlovou s její sestrou Terezou!

Zpěvák Michal David (51) vystoupil na dni děti v Bíle labuťi a byl u zrodu úsměvné situace, když si popletl moderátorku a zpěvačku Kateřinu Mátlovou (32) s její sestrou Terezou (36), která je paradoxně manželkou jeho kamaráda, producenta Františka Janečka.


„Terezko, neuvěřitelně ti to sluší, jak ty to jen děláš,“ věnoval z podia poklonu půvabné Kateřině, která dětské odpoledne v obchodním domě moderovala, a děti se díky ní skvěle bavily. V zápětí si ale hudebník uvědomil, že se dopustil malého omylu a snažil se ho hned napravit: „Vy jste obě tak krásné, že nevím která je která,“ vysvětli David, proč si obě půvabné dámy popletl. Naštěstí se Kateřina usmála a kontrovala: „Nejsi první, komu se to stalo. Vlastně se s tím setkávám pořád.“


Na akci se dostavil Libor Bouček, ale třeba i módní návrhář Osmany Lafita, který se ovšem dlouho nezdržel a nepřišel ani na podium přivítat děti. Což zamrzelo některé přítomné. „Byl tu chvíli a pak odešel. Těšili jsme se na něj, nedá se nic dělat,“ řekla jedna z přítomných maminek, jež si o to víc vychutnala nejznámější hity Michala Davida, který všechny potěšil závěrečnou autogramiadou.

Foto: Archiv