Michal David si koupil vilu ve slunném Španělsku! Máme fotky!

Michal David, který před měsícem oslavil své 57. narozeniny nelenil a dopřál si k těmto narozeninám opravdu nevšední dárek. Hned poté, co dopsal další svůj nový muzikál Muž se železnou maskou pro Divadlo Broadway, vyřídil veškeré dokumenty a pořídil si nový dům.  O zpěvákovi je známo, že velmi rád s rodinou tráví dovolenou ve slunném Španělsku tak často, jak jen mu to jeho pracovní vytížení a zaplněný diář dovolí.

md_5

A co že si tedy zpěvák k narozeninám dopřál? Na to jsme se ho samozřejmě zeptali. „Skoro deset let jsme se s moji ženou Marcelou poohlíželi po nějakém hezkém domě ve Španělsku, kde bychom mohli kdykoli trávit volno, a to se nám nyní podařilo,“ sdělil nám zpěvák.

MD_3

Hitmaker dlouho nemohl najít útulný dům, který by odpovídal jejich představě, nyní se však jeden objevil. „Našli jsme dům u moře, přesně podle našich představ,“ dodal závěrem Michal David, kterého v současné době zaměstnává především denní přítomnost na zkouškách muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway, který bude mít premiéru 1. listopadu.

MD_2 MD_1 TK_Lou_Fananek_Hagen_Michal_David TK_Michal_David_Alzbeta_Bartosova TK_Michal_David_Alzbeta_Bartosova_Lou_Fananek_Hagen TK_Muz_1

Foto: Archiv Michala Davida, archiv Divadla Broadway