Michaela Pecháčková ze Zoo: Nebyla jsem ve třídě moc oblíbená

V Zoo se stává nepřítelem číslo jedna! Sid Novotná v podání Michaely Pecháčkové tak chodí na plac s tím, že na ni všichni budou řvát a nenávidět ji. Nejvíc »oblíbená« se stává pro Sandrou Novákovou a Davida Gránského. A aby to neměla tak snadné, čeká ji i pěkně voňavá sprcha.

Sponzorský dar od rodiny Novotných se nedopatřením do zoo nedostal včas, a proto byla ředitelka Roklová (Veronika Freimanová) sesazena z funkce. Novým ředitelem se stal David Gránský coby Albert, a tím začíná pro Sid peklo. „I když na mě všichni křičí, je to docela vtipné natáčení. Před ostrou se tak všichni začnou mračit, jsou naštvaní, a jakmile dotočíme, smějeme se tomu. Obzvlášť Sandra Nováková je na mě před kamerou zlá a dost nepříjemná,“ prozrazuje Pecháčková, jak se jí teď natáčí.

„Sandra se mi omlouvá, že je taková mrcha, a David, který je teď opravdu záporák, se po každém natáčení ptá, proč je tak zlý. I přesto se ho ale jako Sid snažím zachránit, protože už to někteří zaměstnanci nemohou vydržet. Oldřich Navrátil se rozhodl pomstít Albertovi přímo ukázkově.“ Připravil si na něj kýbl plný trusu, chtěl ho na něj vylít, ale Sid tomu zabránila. „Vrhnu se na Oldu a odnesu to. Natáčelo se to tak, že si mě rekvizitáři, kostymérky a holky z maskérny vychutnali. Pečlivě na mě to bahno smíchané s vodou nanesli. Měla jsem ho všude, na obličeji i pod tričkem. Po natáčení jsem musela pod sprchu,“ vzpomíná herečka a děkuje, že materiál naštěstí nebyl cítit.

Sama Michaela Pecháčková má s nepříjemným chováním okolí své zkušenosti, zejména z doby, kdy chodila na základní školu. „Vždy jsem se vymezovala, měla jsem na věci vlastní názor, a pokud se dělo bezpráví, tak jsem se slabších zastávala. Tím jsem nebyla ve třídě moc oblíbená. I kvůli tomu, že jsem se věnovala aktivitám, které mě posouvaly k herectví. Měla jsem ale jednu kamarádku, která se mě vždy zastala – a vydržela mi dodnes,“ prozrazuje Michaela Pecháčková.

 

Foto: TV Prima