Martin Kraus dělal barmana a míchal koktejly!

Někdo přivítal začátek prázdnin na chalupě, jiný u moře, známé tváře TV Prima zahájily letní sezónu na párty ve stylu Jamese Bonda. V Music clubu Zlatý strom pokřtily promo videoklip ve stylu Jamese Bonda, v němž hraje hlavní roli neohroženého agenta Miroslav Šimůnek, který také celý večer moderoval.


Přítomné dámy se shodly na tom, že Mirek by se jim jako James Bond líbil nejen ve videoklipu, ale i ve filmu. Mirek si sice v »bondovce« už zahrál, ale pouze menší roli. Momentálně ho můžeme vidět v seriálu Pohřešovaný, který vysílá Prima family. „Žádné další natáčení se zahraniční produkcí mě teď nečeká, v létě budu hrát na letních scénách divadlo a hlavně moderovat. Sám uvidím, co mi léto přinese,“ říkal trochu tajemně Mirek.


Na párty se objevila i moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová, a to velmi stylově. Maskovaný muž ji unesl přímo ze studia těsně po vysílání zpráv. Mahulena si pak užívala večer obklopena dalšími maskovanými muži v oblecích.
Míchání koktejlů za barem předváděl herec Martin Kraus. „Doma jsme si s tátou vybudovali takový klub, kde se často scházíme a posedíme s přáteli. Tak jsem v poslední době v míchání koktejlů poměrně zručný. A co mě čeká v létě? Spousta práce. Točím dál seriál Cesty domů a finišujeme také s filmem Lovci a oběti, v němž jsem dostal hlavní roli. Takže v létě se moc flákat nebudu,“ smál se herec.


Pracovní léto čeká i modelku a zpěvačku Ivu Frühlingovou. „Začala jsem pracovat na nové desce, která by měla vyjít na podzim. Trávit léto tímto způsobem mi vůbec nevadí, na nahrávání nové desky se strašně moc těším,“ řekla Iva, která v posledních letech zcela vymizela z médií.

Foto: TV Prima