Martin Donutil: Mně vychovávala máma a s tátou jsme jezdili na dovolené

Martin Donutil, byl moderátorem Janem Krausem uveden v jeho televizní show jako mladý herec a shodou okolností syn herce Miroslava Donutila. „Já říkám svým dětem – taky by váš otec mohl být vrah, a bylo by to ještě těžší!“ uklidnil ho Jan Kraus. „Takhle jsem o tom ještě nepřemýšlel…“ usmál se Martin a souhlasil s tím, co připomínal Kraus – že stejně jako jeho otec začínal i on v Divadle Husa na Provázku, kde dokonce i spolu hrají.


Jana Krause také například zajímalo, zda spolu konzultují divadlo. „Toho jsem se bál, aby otec nebyl spíš kantor než tatínek, ale je to dobré, moc mě nemučí, dal mi volný prostor, abych byl blbej, když budu blbej…“ přiznal mladý Donutil.


Jan Kraus pak chtěl vědět, jaké bylo Martinovo dětství, jestli netrpěl tím, že jeho táta nebyl tak často doma. „Mně vychovávala máma a s tátou jsme jezdili na dovolené,“ smál se Martin Donutil a dal jasně najevo, že jeho dětství žádné škraloupy v tomto ohledu nemělo. „Ono příliš otce nedělá dobře,“ připojil se nejspíš s vlastní zkušeností Kraus. Společně pak konfrontovali své zkušenosti slavných otců a jejich slavných synů: „Ono vám to někdy pomůže, a někdy vám to naopak hodí klacek pod nohy…“ zamyslel se Martin Donutil. Společně pak ještě probírali divadlo a nechyběly narážky na vztahy Prahy a Brna a odvěké škádlení se mezi nimi.

Foto: TV Prima