Martin Dejdar opět cepoval své ovečky

Herec, moderátor a především zakladatel hokejového týmu hvězd HC Olymp Martin Dejdar opět vyjel se svým mančaftem na hokejové soustředění do Liberce. „Abych pravdu řek, už jsem se na kluky moc těšil. Akorát jsem dorazil z Ameriky, takže jsem odpočatý a připravený trénovat,“ přiznal Dejdar, který se na soustředění chopil i role trenéra. „Náš trenér má hodně práce, takže mi nic jiného nezbývalo, ale proč ne. Dělal a dělám v Olympu toho tolik, že mě role trenéra nijak nezaskočí,“ vtipkoval.


Hráči nejen několikrát denně trénovali na ledě, ale nezapomínali ani na dobrou věc. „Každý rok chodíme do Jedličkova ústavu, kde se vždycky s děckama skvěle pobavíme. Je pro nás opravdu moc důležité rozdávat radost. Na zápasech Olympu často věnujeme peníze místním charitám. V Liberci nás rádi vidí v Jedličkově ústavu, kam se moc rádi vracíme. Musím za všechny kliky říct, že nás ty dvě hodiny tady opravdu nadchnou, když vidíte ty děcka, jak jsou šťastní, že nás vidí. Je to fakt super,“ dodal herec. Vedle Dejdara se v Liberci objevil i komik Miloš Knor, herec Pavel Nový, zpěvák Sagvan Tofi, hokejista Jiří Hrdina či moderátorka Eva Decastelo. „Já klukům moderuji zápasy, a taky jsem ráda přijela na soustředění. Je to tu s nimi pecka,“ přiznala nadšeně Eva.


Během týdenního pobytu nezapomněli hráči navštívit i Kryštofovo údolí, kam do restaurace U Uhlířů chodí na tradiční husu s knedlíkem a se zelím. Pro pobavení hráčů se před slavnostním obědem představil motocyklový kaskadér Pavel Vik. Jeho gumování a motocyklová show doslova brala dech. „On je fakt třída. Jsem rád, že Pavel to stejně jako s motorkou, umí i s hokejkou a patří do našeho týmu,“ pochvaloval si Martin, který jako trenér všechny hráče pěkně na ledě proháněl.

HC Olymp Praha
Vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, který se v roce 2006 objevil na televizních obrazovkách. Titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show. Tato myšlenka je velmi dobrá nejen pro propagaci ledního hokeje, ale také pro propagaci našeho soupeře – tedy Vás. Stačí sestavit mužstvo ze staré gardy, zástupců města, významných občanů, podnikatelů, sponzorů…


A jdeme na to! Co Vás čeká?
Kompaktní zábavný pořad na ledě, kde se nejedná pouze o amatérské hokejové utkání, nýbrž o zábavu se vším všudy. Umění ledního hokeje, pěvecká vystoupení, ale také legrační herecké dovednosti osobností našeho týmu, urputné boje u mantinelu mnohdy končící legračními šarvátkami, dokonce i o hromadné bitky není nouze… Parta profesionálních kaskadérů, vynikající čeští krasobruslaři, stepařky, soutěže pro diváky, mnoho cen a propagačních předmětů… Do show je možné samozřejmě zařadit jakékoliv programové prvky z vlastních regionálních sportovně-kulturních oblastí jakou jsou např.: ve třetinách utkání – hokejová hra místních mládežnických družstev, zakomponování a prezentace vlastního krasobruslařského oddílu a jiné sportovní popř. kulturní aktivity. Pokud právě neoplýváte hokejovým uměním, nevadí, my jsme kluci šikovní a dokážeme do brány trefit i fotbalový míč, pár košů jsme už také zavěsili, tenisová raketa nám z ruky nevypadne a golfovou holí si taky neublížíme, aspoň většinou… Takže hokejisté, fotbalisté, basketbalisté, golfisté, volleybalisté, tenisté, florbalisté … prostě sportovci všeho druhu i kvalit, utkejte se s námi! Rovněž můžeme své síly nasadit i na sportovních dnech.


Důležitou informací jistě je skutečnost, že po dohodě s pořadatelem přispíváme na dobročinné účely. Naším cílem totiž je, abychom spojili příjemné s užitečným.

Více infa na: www.hcolymp.com

Foto: Archiv HC Olymp